Wersja dokumentu z dnia 2018-12-06 14:22:50

 

KLUBY RADNYCH

w Radzie Miasta Krakowa

kadencja 2018 - 2023

(składy zgodne ze zgłoszeniami klubowymi

aktualizacja 05 grudnia 2018 r.)

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

1. Michał Drewnicki - Rzecznik Prasowy Klubu

2. Aleksandra Dziedzic

3. Józef Jałocha

4. Adam Kalita - Wiceprzewodniczący Klubu

5. Mariusz Kękuś - Wiceprzewodniczący Klubu

6. Bolesław Kosior

7. Małgorzata Kot - Wiceprzewodnicząca Klubu

8. Renata Kucharska

9. Stanisław Moryc

10. Włodzimierz Pietrus - Przewodniczący Klubu

11. Edward Porębski

12. Marek Sobieraj

13. Krzysztof Sułowski

14. Agata Tatara

15. Stanisław Zięba

16. Jerzy Zięty

 

Klub Radnych Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

 

1. Artur Buszek

2. Tomasz Daros

3. Grażyna Fijałkowska

4. Nina Gabryś

5. Andrzej Hawranek

6. Małgorzata Jantos

7. Dominik Jaśkowiec

8. Jakub Kosek

9. Wojciech Krzysztonek

10. Teodozja Maliszewska

11. Aleksander Miszalski

12. Łukasz Sęk

13. Michał Starobrat

14. Grzegorz Stawowy

 

 Klub Radnych Przyjazny Kraków

1. Jacek Bednarz

2. Kazimierz Chrzanowski

3. Rafał Komarewicz - Przewodniczący Klubu

4. Lech Kucharski

5. Adam Migdał - Wiceprzewodniczący Klubu

6. Sławomir Pietrzyk

7. Anna Prokop-Staszecka

8. Łukasz Wantuch

 

Klub Radnych Kraków dla Mieszkańców

1. Łukasz Gibała - Przewodniczący Klubu

2. Łukasz Maślona - Rzecznik Prasowy Klubu

3. Jan Pietras

4. Alicja Szczepańska

 

 

 

 

Dziennik zmian dokumentu:


2019-11-07 12:27:31
MARTA KUCHARYK
 Edycja
2019-10-21 11:40:28
MARTA KUCHARYK
 Edycja
2019-06-14 09:46:16
JOANNA GÓRSKA
 Edycja
2019-05-21 09:22:41
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-02-28 12:46:32
JOANNA GÓRSKA
 Edycja
2019-01-10 08:35:56
JOANNA GÓRSKA
 Edycja
2019-01-09 16:19:12
JOANNA GÓRSKA
 Edycja
2018-12-17 09:47:12
JOANNA GÓRSKA
 Edycja
2018-12-06 14:22:50
JOANNA GÓRSKA
 Publikacja