Rada Miasta Krakowa VII kadencji

 

Przewodniczący Rady Miasta Krakowa

Bogusław KOŚMIDER

 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa

Dominik JAŚKOWIEC

 

Bolesław KOSIOR

 

Sławomir PIETRZYK

 

 Radni Miasta Krakowa

 

1. Kazimierz CHRZANOWSKI 22. Teodozja MALISZEWSKA
2. Michał DREWNICKI 23. Andrzej MAZUR
3. Krzysztof DUREK 24. Adam MIGDAŁ
4. Aleksandra DZIEDZIC 25. Aleksander MISZALSKI
5. Grażyna FIJAŁKOWSKA 26. Katarzyna PABIAN
6. Jan FRANCZYK 27. Marta PATENA
7. Mirosław GILARSKI 28. Włodzimierz PIETRUS
8. Adam GRELECKI 29. Sławomir PIETRZYK
9. Andrzej HAWRANEK 30. Jerzy POPIEL
10. Józef JAŁOCHA 31. Edward PORĘBSKI
11. Małgorzata JANTOS 32. Anna PROKOP-STASZECKA
12. Dominik JAŚKOWIEC 33. Stanisław RACHWAŁ
13. Adam KALITA 34. Jakub SERACZYN
14. Ryszard KAPUŚCIŃSKI 35. Łukasz SŁONIOWSKI
15. Mariusz KĘKUŚ 36. Grzegorz STAWOWY
16. Rafał KOMAREWICZ 37. Anna SZYBIST
17. Jakub KOSEK 38. Agata TATARA
18. Bolesław KOSIOR 39. Tomasz URYNOWICZ
19. Bogusław KOŚMIDER 40. Łukasz WANTUCH
20. Wojciech KRZYSZTONEK 41. Dariusz WICHER
21. Teresa KWIATKOWSKA 42. Wojciech WOJTOWICZ
  43. Stanisław ZIĘBA
   
 

 


 Radni VII kadencji, którym wygasł mandat:

Marek Lasota

 

Jerzy Friediger

 

Arkady Rzegocki

 

Barbara Nowak

 

Józef Pilch

 

Małgorzata Popławska

 

Wojciech Kolarski

 

Tadeusz Trzmiel

 

Jacek Majchrowski


 

Dziennik zmian dokumentu:


2017-09-28 09:12:46
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-02-15 10:14:56
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-02-02 15:05:17
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2017-02-01 08:23:04
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-01-31 13:59:35
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-01-23 10:12:30
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-01-23 10:11:22
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-01-18 08:18:49
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-01-18 08:04:26
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-01-18 08:04:00
KONRAD SZUBA
 Edycja