Dokument archiwalny

Andrzej HAWRANEK

 

Klub Radnych Platforma Obywatelska

 

Andrzej HAWRANEK
Mandat z listy wyborczej Platformy Obywatelskiej z okręgu wyborczego Nr 1 (pięciomandatowego obejmującego Dzielnice I Stare Miasto, VI Bronowice, VII Zwierzyniec). Otrzymał 3080 głosów.

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Budżetowa - Przewodniczący Komisji

- Dialogu Obywatelskiego

- Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa

- Sportu i Kultury Fizycznej

- Głównej

- ds. Zbadania Zmian Wprowadzonych w Organizacji Ruchu w Strefach Płatnego Parkowania, Projektu Mobilny Kraków oraz Polityki Transportowej dla Miasta KrakowaKomisja zakończyła działalność

 

Andrzej Hawranek ur. 2.02.1971r w Krakowie.

Ukończył technikum mechaniczne, a następnie Akademię Ekonomiczną w Krakowie na kierunkach rachunkowość oraz marketing i zarządzanie, uzyskując tytuł magistra ekonomii ze specjalnością marketing i zarządzanie.

Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania w administracji publicznej.

Początkowo prowadził własną działalność gospodarcza, następnie pracował w zagranicznych i polskich koncernach na stanowiskach menadżerskich, od 2005.roku dyrektor ekonomiczny Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Krakowie, a od 2008 Wojewódzkiej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Krakowie.

Od 2000 członek Platformy Obywatelskiej, w latach 2002-2014 radny Dzielnicy VII Zwierzyniec, której był przewodniczącym w latach 2006-2010 i wice przewodniczącym w latach 2010-2014.

 

Żonaty, ojciec 21 letniego syna.

Hobby to sport (narciarstwo, pływanie, piłka nożna), filatelistyka, historia, zagadnienia związane z finansami, rynkami finansowymi i giełdami w Polsce i na świecie.

 

 

 

 

 

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych