Wyszukiwanie ogłoszeń i komunikatów aktualnie publikowanych

W celu wyszukania ogłoszeń i komunikatów archiwalnych skorzystaj z dedykowanej strony Archiwum Ogłoszenia i komunikaty w BIP MK

Ogłoszenia i komunikaty kanał rss

Metka i dziennik zmian2019-02-20 Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.”Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Niepełnosprawnych”.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.”Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Niepełnosprawnych”.

Metka i dziennik zmian2019-02-20 Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.” Zlot Integracyjny – Trzy Korony”.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.” Zlot Integracyjny – Trzy Korony”.

Metka i dziennik zmian2019-02-20 Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.” Warsztaty teatralne – przygotowanie do udziału w przeglądach teatralnych”.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.” Warsztaty teatralne – przygotowanie do udziału w przeglądach teatralnych”.

Metka i dziennik zmian2019-02-20 Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.” Integracyjna wycieczka - Zakopane”.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.” Integracyjna wycieczka - Zakopane”.

Metka i dziennik zmian2019-02-20 Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.”Spotkanie przedświąteczne dla osób represjonowanych przez III Rzeszę”.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.”Spotkanie przedświąteczne dla osób represjonowanych przez III Rzeszę”.

Metka i dziennik zmian2019-02-20 Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.” Z podziemi w korony drzew”.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pn.” Z podziemi w korony drzew”.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11