Dyżury Radnych Miasta Krakowa VII kadencji

 

Dyżury Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa

i Wiceprzewodniczących Rady Miasta Krakowa

 

Harmonogram dyżurów - kwiecień 2018 r.


Dyżury w porządku alfabetycznym

Terminy dyżurów wprowadzane i aktualizowane na podstawie zgłoszeń radnych Miasta Krakowa


1. Kazimierz CHRZANOWSKI 22. Teodozja MALISZEWSKA
2. Michał DREWNICKI 23. Andrzej MAZUR
3. Krzysztof DUREK 24. Adam MIGDAŁ
4. Aleksandra DZIEDZIC 25. Aleksander MISZALSKI
5. Grażyna FIJAŁKOWSKA 26. Katarzyna PABIAN
6. Jan FRANCZYK 27. Marta PATENA
7. Mirosław GILARSKI 28. Włodzimierz PIETRUS
8. Adam GRELECKI 29. Sławomir PIETRZYK
9. Andrzej HAWRANEK 30. Jerzy POPIEL
10. Józef JAŁOCHA 31. Edward PORĘBSKI
11. Małgorzata JANTOS 32. Anna PROKOP-STASZECKA
12. Dominik JAŚKOWIEC 33. Stanisław RACHWAŁ
13. Adam KALITA 34. Jakub SERACZYN
14. Ryszard KAPUŚCIŃSKI 35. Łukasz SŁONIOWSKI
15. Mariusz KĘKUŚ 36. Grzegorz STAWOWY
16. Rafał KOMAREWICZ 37. Anna SZYBIST
17. Jakub KOSEK 38. Agata TATARA
18. Bolesław KOSIOR 39. Tomasz URYNOWICZ
19. Bogusław KOŚMIDER 40. Łukasz WANTUCH
20. Wojciech KRZYSZTONEK 41. Dariusz WICHER
21. Teresa KWIATKOWSKA 42. Wojciech WOJTOWICZ
  43. Stanisław ZIĘBA
 
 

 

Harmonogram dyżurów Radnych Miasta Krakowa.

 


 

Dziennik zmian dokumentu:


2018-04-23 11:44:16
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-04-23 08:33:25
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-04-23 08:32:49
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-04-23 07:17:16
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-04-20 11:54:25
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-04-20 11:53:57
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-04-20 07:49:53
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-04-19 07:15:56
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-04-16 10:48:05
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-04-12 10:59:56
KONRAD SZUBA
 Edycja