Lista planów sporządzanych
Dział zawiera informacje na temat aktualnie sporządzanych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w Krakowie.


Proszę wybrać plan z listy poniżej lub skorzystać z aktywnej mapy z planami sporządzanymiAktywna mapa planów sporządzanych


SPORZĄDZANE miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego dla obszarów:

  1. Przekierowanie do strony planu BIEŃCZYCE - SZPITALBIEŃCZYCE - SZPITAL - (Ponowne wyłożenie do publicznego wglądu od 10 maja do 8 czerwca 2016 r.)

  2. Przekierowanie do strony planu KAZIMIERZKAZIMIERZ - (Wyłożenie do publicznego wglądu od 23 maja do 21 czerwca 2016 r.)

  3. Przekierowanie do strony planu LEMA – STAW DĄBSKILEMA – STAW DĄBSKI - (Termin składania uwag do 25 maja 2016 r.)

  4. Przekierowanie do strony planu MŁYNÓWKA KRÓLEWSKA - GROTTGERA DWAMŁYNÓWKA KRÓLEWSKA - GROTTGERA II - (Powtórne wyłożenie do publicznego wglądu od 16 maja do 14 czerwca 2016 r.)

  5. Przekierowanie do strony planu PARK RUCZAJ - LUBOSTROŃPARK RUCZAJ - LUBOSTROŃ - (Termin składania uwag do 31 maja 2016 r.)

  6. Przekierowanie do strony planu TONIE - WSCHÓDTONIE - WSCHÓD - (Wyłożenie do publicznego wglądu od 9 maja do 8 czerwca 2016 r.)

  7. Przekierowanie do strony planu TONIE - ZACHÓDTONIE - ZACHÓD - (Wyłożenie do publicznego wglądu od 9 maja do 8 czerwca 2016 r.)Strona Planowanie PrzestrzennePowrót do strony Planowanie Przestrzenne