UWAGA WAŻNE!

W związku z awarią aplikacji nastąpiła czasowa zmiana sposobu publikowania Zarządzeń Prezydenta Miasta Krakowa w dotychczasowej formie. Zarządzenia z datą podpisania wcześniejszą niż 29-03-2019 r. są publikowane i dostępne poniżej, jednak zawarte tam informacje nt. statusu, realizacji i powiązaniach (uchylenia, zmiany dot. innych aktów) mogą nie być kompletne [+ zobacz więcej]. Zarządzenia z datą podpisania późniejszą niż 28-03-2019 r. są publikowane i dostępne na tymczasowej stronie [+ link].

 Wyszukiwarka
Numer
Tytuł
Data podpisania
44
w sprawie zatwierdzenia "Regulaminu przewozu osób i obsługi podróżnych oraz przewozu bagażu podręcznego pojazdami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka Akcyjna w Krakowie", oraz uchylenia zarządzenia nr 1991/2004 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 18 listopada 2004 r. w sprawie zatwierdzenia "Regulaminu przewozu osób i obsługi podróżnych oraz przewozu bagażu podręcznego pojazdami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka Akcyjna w Krakowie"
2005-01-07
Status aktu:
archiwalne
Stan realizacji:
wykonano
Zarządzenia uchylające
Numer
Tytuł
Data podpisania
Załączniki:
Status aktu:
archiwalne
Stan realizacji:
wykonano

Zarządzenia uchylane
Numer
Tytuł
Data podpisania
Status aktu:
archiwalne
Stan realizacji:
brak informacji

 


 

W związku z awarią aplikacji od 02-03-2018 do 22-03-2018 Zarządzenia Prezydenta Miasta Krakowa podpisane w tym okresie były publikowane na tymczasowej stronie [+ link].

Obecnie wszystkie zarządzenia są publikowane i dostępne poniżej, jednak dla zarządzeń z okresu awarii metadane są zgodne z datą publikacji po usunięciu awarii