Dokument archiwalny
Badanie przez GMK rynku Inwestorów zainteresowanych realizacją w formule PPP Centrum Obsługi Inwestora

Szanowni Państwo,

 

Wydział Inwestycji Urzędu Miasta Krakowa w imieniu Gminy Miejskiej Kraków zaprasza Państwa do wyrażenia opinii odnośnie podstawowych założeń realizacji Projektu, w formule partnerstwa publiczno-prywatnwego pn.: „Budowa, utrzymanie i zarządzanie obiektem Centrum Obsługi Inwestora w Krakowie” przedstawionych w formie odpowiedzi na dołączoną ankietę.

 

W celu przybliżenia profilu Projektu dołączamy również Memorandum Informacyjne, zawierające podstawowe informacje o planowanym przedsięwzięciu.

 

Postępowanie i właściwy wybór partnera prywatnego nastąpi w kolejnym etapie wdrażania Przedsięwzięcia zgodnie z ustawą z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym (tekst jednolity - Dz. U. z 2009 r. Nr 19, poz.100, z późn. zm.).

 

Państwa odpowiedzi nie są traktowane jako ostateczne stanowisko firmy, ale jako informacje handlowe z zastrzeżeniem ich poufności i zostaną wykorzystane wyłącznie na cele niniejszego Projektu.

 

Prosimy o uzupełnienie załączonej ankiety. Będziemy wdzięczni również za wszelkie uwagi i informacje dodatkowe, które pozwolą nam maksymalnie zoptymalizować przedsięwzięcie.

 

 

Odpowiedzi należy przesłać na adres: wi.umk@um.krakow.pl najpóźniej do dnia 30 czerwca 2017 r.

 

 

Liczymy na Państwa zainteresowanie planowanym Przedsięwzięciem oraz udział w niniejszym badaniu.

 

 

Serdecznie zapraszam do współpracy

 


 

Podmiot publikujący:
Osoba odpowiedzialna:
JANINA POKRYWA - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
PRZEMYSŁAW CZEPIEL
Data wytworzenia:
2017-06-14
Data publikacji:
2017-06-14
Data aktualizacji:
2017-06-16