Dokument archiwalny
Konsultacje społeczne - katalog imprez cyklicznych na Błoniach Krakowskich

W związku z przygotowywanym zarządzeniem Prezydenta Miasta Krakowa w sprawie wykazu stałych imprez na terenie Błoń Krakowskich Wydział Spraw Administracyjnych Urzędu Miasta Krakowa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych katalogu imprez cyklicznych na Błoniach Krakowskich.

 

Konsultacje będą prowadzone od 18 maja do 12 czerwca 2015 r.

 

Stworzenie katalogu imprez cyklicznie odbywających się na Błoniach Krakowskich zapewni im charakter stałych przedsięwzięć, które są wyróżnione spośród innych potencjalnych wydarzeń, jakie mogą się odbywać w tym miejscu. Umożliwi również zaplanowanie w skali całego roku kalendarzowego rezerwacji terenu w celu jego bezkolizyjnego udostępnienia organizatorom tych wydarzeń.

 

Proponowany w zarządzeniu wykaz nie ma charakteru zamkniętego. Może zostać rozszerzony przez indywidualną zgodę Miasta w oparciu o zebrane opinie. Ze względu na dużą różnorodność imprez kulturalno-komercyjnych i sportowych, zapraszamy do udziału w ankiecie, której celem jest poznanie oczekiwań i opinii mieszkańców dotyczących cyklicznych wydarzeń na terenie Błoń Krakowskich.

 

 

 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety! http://ankieta.dialogspoleczny.krakow.pl/ankieta/0830d11c5f2a53c32844630444e684bd


 

Podmiot publikujący:
Osoba odpowiedzialna:
TOMASZ POPIOŁEK - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
JOLANTA ŁABĘDŹ
Data wytworzenia:
2015-05-19
Data publikacji:
2015-05-19
Data aktualizacji:
2015-05-19