Dokument archiwalny
Bezpiecznie Nad Wodą 2011

FESTYN
„BEZPIECZNIE NAD WODĄ"

 

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa wspólnie z Komisariatem Wodnym Policji, Strażą Miejską, Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, Komendą Miejską i Wojewódzką Policji oraz Państwową Strażą Pożarną zaprasza krakowian w dniu 11 czerwca 2011 roku w godzinach 10.00-15.00 na festyn „Bezpiecznie nad wodą", który odbywać się będzie na Bulwarze Inflanckim nad Wisłą (od Mostu Grunwaldzkiego w stronę kościoła na Skałce).


Impreza organizowana corocznie wpisała się na stałe w kalendarz krakowskich imprez. Jest to podsumowanie programu profilaktycznego prowadzonego w ramach Programu „Bezpieczny Kraków" na temat bezpieczeństwa. Organizatorzy poprzez zabawę przypominają najmłodszym krakowianom zasady bezpiecznego zachowania nad wodą i w życiu codziennym.


Dla dzieci i młodzieży przygotowano liczne gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Jedną z atrakcji będą bezpłatne rejsy łodziami patrolowymi po Wiśle, prowadzone przez WOPR i Policję oraz bezpłatne rejsy tramwajem wodnym (jeśli pozwolą na to warunki atmosferyczne).

 

 


 

Osoba odpowiedzialna:
MŁOT ADAM - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
PRZEMYSŁAW WAŚNIOWSKI
Data wytworzenia:
2011-06-09
Data publikacji:
2011-06-09
Data aktualizacji:
2011-06-09