Dokument archiwalny
Broszura dla seniorów - Projekt AENEAS

W ramach realizacji Projektu AENEAS Biuro Infrastruktury Miasta UMK jest w trakcie opracowywania broszury dla osób starszych związanej z problematyką transportu zbiorowego w Krakowie.

Broszura, zaprojektowana i wyprodukowana w 10 tys. egzemplarzy specjalnie dla Państwa, czyli seniorów miasta Krakowa i okolic, ma za zadanie dostarczyć informacji na temat krakowskiego systemu transportowego, dostępnych biletów, usług itp. Ma ona również zwrócić uwagę na szczególnie ważne kwestie (np. dotyczące bezpieczeństwa) związane z problemami i barierami, na jakie napotykają osoby starsze w transporcie.
Będziemy wdzięczni, jeśli przekażą nam Państwo swoje opinie i sugestie dotyczące tematów oraz informacji, jakie powinny się znaleźć w broszurze z Waszego punktu widzenia. Współpraca na tym etapie produkcji broszury pozwoli nam zaoferować produkt wysokiej jakości, który będą Państwo mogli wykorzystać w praktyce w codziennym poruszaniu się po Krakowie.

Sugestie i uwagi prosimy przesyłać w terminie do 13 listopada 2009 roku drogą elektroniczną na adres im.umk@um.krakow.pl..

Projektu AENEAS jest realizowany w ramach programu Inteligentna Energia Europa

Wiecej o projekcie AENEAS: http://www.aeneas-project.eu/pl/?page=about_pl

 


 

Podmiot publikujący:
BIURO INFRASTRUKTURY MIASTA
Osoba odpowiedzialna:
JÓZEFA KĘSEK, DYREKTOR BIURA
Osoba publikująca:
Data wytworzenia:
2009-11-03
Data publikacji:
2009-11-03
Data aktualizacji:
2009-11-03