Dokument archiwalny
KOMUNIKAT Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Krakowa oraz Teatru KTO w sprawie odwołania Nocy Teatrów w Krakowie

Szanowni Państwo,

 

Z uwagi na panującą epidemię koronowirusa i wprowadzenie przez Rząd RP zakazów i ograniczeń, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie widzów oraz artystów krakowskich teatrów informujemy, że odwołana jest Krakowska Noc Teatrów.

 

Pragniemy nadmienić, że pomimo wielu ograniczeń związanych z epidemią krakowskie Teatry nadal funkcjonują, tyle, że w zmienionej formule. Każdy z nich, w miarę posiadanych zasobów, stara się utrzymywać kontakt z publicznością poprzez swoje strony internetowe oraz media społecznościowe. W ten sposób, na niespotykaną do tej pory skalę, Teatry udostępniają swoje archiwalne przedstawienia, aktorzy prezentują ulubione lektury, anegdoty teatralne czy fragmenty ról.

Niezależnie od tego, chcielibyśmy zamieścić materiały wideo ze spektakli/ warsztatów/ etc. na stronie www.krakowskienoce.pl (zakładka: NOC TEATRÓW 2020).

 

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o przesyłanie linków do stron internetowych, konkretnych wydarzeń, profili społecznościowych etc. celem udostępnienia ich na stronie http://www.krakowskienoce.pl (zakładka: NOC TEATRÓW 2020), na adres: izabela.bogdanowicz@um.krakow.pl

 

Zaktualizowaną stronę www.krakowskienoce.pl, chcemy udostępnić już od 14 kwietnia br.

 

Życzymy zdrowia.

Zostańcie w domu.

 

 

 

Katarzyna Olesiak

Dyrektor

Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego

i

Jerzy Zoń

Dyrektor

Teatru KTO

 

 


 

Osoba odpowiedzialna:
KATARZYNA OLESIAK - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
BOGUSŁAWA PRESZ
Data wytworzenia:
2020-04-07
Data publikacji:
2020-04-07
Data aktualizacji:
2020-04-07