Dokument archiwalny
Informacja w sprawie przesunięcia terminu ogłoszenia naboru ofert na realizację zadania publicznego w zakresie rewitalizacji (art. 19a)

Szanowni Państwo,

 

Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji informuje, że ze względu na ogłoszony stan epidemii na terenie naszego kraju, nabór ofert na realizację zadania publicznego w zakresie rewitalizacji (małe granty – art.19a) NIE rozpocznie się od dnia 1 kwietnia br.

 

Decyzja ta została podjęta przez wzgląd na wspólne bezpieczeństwo, ale także ze względu na fakt, że obecnie, tak Urząd Miasta Krakowa, jak i organizacje pozarządowe, mogłyby napotkać na poważne trudności starając się ściśle i bez wątpliwości określać terminy realizacji zadań (w zgodzie z procedurami stosowanymi w przypadku art. 19a).

 

Ponieważ sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 (SARS-Cov-2) może ulec zmianie, prosimy o śledzenie naszej strony rewitalizacja.krakow.pl lub profilu na portalu społecznościowym Facebook Rewitalizacja w Krakowie, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje i informować Państwa o nowym terminie naboru.

 

Prosimy o wyrozumiałość.

 

W razie wątpliwości pytania prosimy kierować na adres: rewitalizacja@um.krakow.pl


 

Osoba odpowiedzialna:
KATARZYNA WYSOCKA - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
MICHAŁ KMIECIK
Data wytworzenia:
2020-03-26
Data publikacji:
2020-03-26
Data aktualizacji:
2020-03-26