Zamówienia publiczne Urzędu Miasta Krakowa

i miejskich jednostek organizacyjnych

Uprzejmie informujemy, iż został zmieniony sposób prezentacji informacji o zamówieniach publicznych. Obecnie możecie Państwo na stronie Zamówienia publiczne Urzędu Miasta Krakowa wyświetlać ogłoszenia wg. wartości oraz korzystać z zaawansowanej wyszukiwarki umożliwiającej wyświetlanie ogłoszeń ze względu na rodzaj ogłoszenia, kategorię i rodzaj zamówienia, tekst w treści ogłoszenia i termin publikacji.


WAŻNE !

Zmiana prezentacji dotyczy obecnie tylko zamówień ogłaszanych przez Urząd Miasta Krakowa. Natomiast na stronie zamówienia miejskich jednostek organizacyjnych są dostępne nawigacje do stron internetowych miejskich jednostek organizacyjnych, które publikują ogłoszenia o zamówieniach publicznych na własnych stronach.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że publikowanie treśći ogłoszeń z Biuletynu Zamówień Publicznych i Ofert Miasta Krakowa, dotyczących miejskich jednostek organizacyjnych, w dotychczasowej formie zostało zakończone z dniem 31 grudnia 2004 r.

 

Ogłoszenia Urzędu Miasta Krakowa oraz miejskich jednostek organizacyjnych publikowane do 31 grudnia 2004r. można odszukać w Archiwum.