Dokument archiwalny

Lato z KKR4+ - bezpieczne wakacje w Parku Wodnym

 

 

Jak co roku w ramach Programu Poprawy Bezpieczeństwa dla Miasta Krakowa „Bezpieczny Kraków" Gmina Miejska Kraków zapewnia dzieciom i młodzieży z terenu Krakowa w okresie wakacji codzienny ulgowy wstęp do Parku Wodnego (od poniedziałku do piątku).

 

W ramachakcji Lato z KKR4+ zabezpiecza się codziennie 35 szt. kuponów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 4+. Kupony te będą do odbioru w Informacji Parku Wodnego. Każdy posiadacz imiennej KKR 4+ przy odbiorze kuponu musi okazać dokument potwierdzający tożsamość.

 

 

Dzieci i młodzież do lat 16 za 1,5 godz. (90 min.)pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji z wyjątkiem sauny i plaży zapłacą symboliczną opłatę 4,00 zł. Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku (w okresie trwania akcji) w godz. od 8.00-10.00 przed wejściem głównym do Parku Wodnego (ul. Dobrego Pasterza 126)

 

- Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany.

 

- Kupony będą wydawane za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej!!!

 

- Kupony rabatowe dla dzieci w wieku do 6 lat wydawane będą na podstawie legitymacji ubezpieczeniowej Rodzica.

 

UWAGA! Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 h w promocyjnej cenie

11,50 zł.

 

Regulamin akcji znajduje się TUTAJ