Dokument archiwalny

Rodzinny Mini Cracovia Maraton

 

21 kwietnia 2012 r. na Błoniach Krakowskich już po raz siódmy odbędzie się Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego. W tym roku w ramach Mini Maratonu proponujemy rywalizację w kategorii rodzinnej.
Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny, nie tylko z Krakowa, do skompletowania czteroosobowych zespołów - dzieci, rodziców, dziadków, dla których ważne jest wspólne, aktywne spędzanie wolnego czasu, rywalizacja sportowa oraz dobra zabawa. Rodzinne bieganie szczególnie gorąco polecamy dotychczasowym uczestnikom Mini Cracovia Maratonu.
„Ten bieg pozwoli na zintegrowanie całej rodziny i utrwalenie w niej pozytywnych relacji. Sprawdźmy na co stać całą rodzinę, dajmy dobry przykład najmłodszym! - to właśnie rodzina dostarcza dziecku pozytywne wzorce zachowań" - zachęca Marzena Paszkot, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i Polityki Społecznej, koordynator III edycji kampanii „Kraków stawia na rodzinę", w ramach której organizowany jest bieg rodzinny.
Zwycięskie zespoły otrzymają puchary oraz nagrody.

 

Zgłoszenia uczestnictwa w Mini Maratonie można dokonać poprzez:
a. wysłanie do dnia 18 kwietnia 2012 r. prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego on-line oraz podpisanie oświadczenia,
b. wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz podpisanie oświadczenia w Biurze Zawodów w dniach 20 i 21 kwietnia 2012 roku.

 

 

Organizator nie będzie pobierał opłat startowych od uczestników biegu rodzinnego.

 


Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia będzie opublikowane na stronie internetowej www.cracoviamaraton.pl

 

 

Regulamin Mini Cracovia Maraton znajduje się TUTAJ