Dokument archiwalny

WYNIKI WYBORÓW W KRAKOWIE

 

 

 

Wybory Prezydenta Miasta Krakowa

 

 

Żaden z kandydatów nie otrzymał wymaganej liczby głosów (tj. więcej niż połowy ważnie oddanych głosów). W związku z tym dnia 4 listopada 2018 r. odbędzie się ponowne głosowanie w wyborach Prezydenta Miasta Krakowa.
 

Kandydatami w ponownym głosowaniu są: 

1) MAJCHROWSKI Jacek Maria, zgłoszony przez KWW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW;

2) WASSERMANN Małgorzata Ewa, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

 

 

Protokół wyników głosowania i wyników wyborów Prezydenta Miasta Krakowa sporządzony dnia 24 października 2018 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Krakowie

 

 



Wybory do Rady Miasta Krakowa

 

 

Mandaty uzyskały następujące komitety wyborcze: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (lista nr 10) - 16 mandatów, KWW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW (lista nr 15) - 23 mandaty i KWW ŁUKASZA GIBAŁY "KRAKÓW DLA MIESZKAŃCÓW" (lista nr 19) - 4 mandaty.

 

Na radnych wybrano następujące osoby:

 

OKRĘG NR 1

 

z listy nr 10 - KĘKUŚ Mariusz Bogusław, KALITA Adam Wiesław

z listy nr 15 - JAŚKOWIEC Dominik Andrzej, WANTUCH Łukasz Mariusz, JANTOS Małgorzata Krystyna, DAROS Tomasz Janusz

z listy nr 19 - MAŚLONA Łukasz

 

OKRĘG NR 2

 

z listy nr 10 - KOSIOR Bolesław Henryk, TATARA Agata Iwona

z listy nr 15 - PROKOP-STASZECKA Anna Barbara, KOSEK Jakub Daniel, STAWOWY Grzegorz Klaudiusz, MALISZEWSKA Teodozja Janina

 

OKRĘG NR 3

 

z listy nr 10 - ZIĘTY Jerzy Wojciech, SOBIERAJ Marek Grzegorz

z listy nr 15 - MISZALSKI Aleksander Jan, KOMAREWICZ Rafał Paweł, HAWRANEK Andrzej Maria

z listy nr 19 - GIBAŁA Łukasz

 

OKRĘG NR 4

 

z listy nr 10 - SUŁOWSKI Krzysztof Konrad, JAŁOCHA Józef Antoni

z listy nr 15 - MIGDAŁ Adam Marek, STAROBRAT Michał, KOŚMIDER Bogusław Andrzej

z listy nr 19 - PIETRAS Jan Stanisław

 

OKRĘG NR 5

 

z listy nr 10 - KOT Małgorzata Kinga, DZIEDZIC Aleksandra Joanna

z listy nr 15 - BUSZEK Artur Ziemowit, BEDNARZ Jacek Wojciech, FIJAŁKOWSKA Grażyna Anna

z listy nr 19 - SZCZEPAŃSKA Alicja Anna

 

OKRĘG NR 6

 

z listy nr 10 - DREWNICKI Michał Krzysztof, ZIĘBA Stanisław, KUCHARSKA Renata Anna

z listy nr 15 - CHRZANOWSKI Kazimierz Szczepan, KRZYSZTONEK Wojciech Julian, SĘK Łukasz Bartłomiej

 

OKRĘG NR 7

 

z listy nr 10 - PIETRUS Włodzimierz Wacław, MORYC Stanisław Antoni, PORĘBSKI Edward Jan

z listy nr 15 - MAJCHROWSKI Jacek Maria, GABRYŚ Nina, PIETRZYK Sławomir Jan

 

 

Wyniki wyborów do Rady Miasta Krakowa w kolejności okręgów, list i kandydatów 

 

 

Protokół z wyborów do Rady Miasta Krakowa sporządzony dnia 24 października 2018 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Krakowie

 


 

Wybory do Sejmiku Województwa Małopolskiego (okręg nr 3 obejmujący Miasto Kraków)

 

Mandaty uzyskały następujące komitety wyborcze: KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA (lista nr 4) - 4 mandaty, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (lista nr 10) - 4 mandaty.

 

Na radnych wybrano następujące osoby:

 

z listy nr 4 - LIPIEC Grzegorz Cezary, FEDOROWICZ Jerzy Maciej, BARCZYK Kazimierz, RADWAN-BALLADA Małgorzata Zofia

z listy nr 10 - DUDA Jan Tadeusz, URYNOWICZ Tomasz Mariusz, ZIOBRO Andrzej, GRZESZEK Wojciech Jan

 

 

Protokół zbiorczych wyników głosowania na obszarze miasta na prawach powiatu Kraków, okręg nr 3

 

 

Protokół z wyborów do Sejmiku Województwa Małopolskiego sporządzony dnia 24 października 2018 r. przez Wojewódzką Komisję Wyborczą w Krakowie

 


 

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Krakowie I z dnia 25 października 2018 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego (wyciąg)