BIP MJO - Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Wyszukiwanie ogłoszeń i komunikatów archiwalnych

Powrót do aktualnie publikowanych ogłoszeń i komunikatów na stronie Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa w BIP MK

Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa - Archiwum kanał rss

Metka i dziennik zmian2016-06-10 WC z platformą dla niepełnosprawnych

Kolejne dwie toalety miejskie – przy ul. Rakowickiej i ul. Siennej zostaną wyposażone w platformy, dzięki czemu będą bardziej dostępne dla osób niepełnosprawnych. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu ogłosił przetarg w tej sprawie. Montaż ma zakończyć się przed Światowymi Dniami Młodzieży.

Metka i dziennik zmian2016-06-10 Wymieniamy stare wiaty!

Kraków wymienia wiaty przystankowe, które mają już ponad 15 lat i są mocno wyeksploatowane. Do 2029 r. wymiana obejmie ponad 500 sztuk. W pierwszej kolejności wymieniane są najstarsze i najbardziej zniszczone obiekty. Natomiast w przypadku stawiania wiat w nowych lokalizacjach (tam gdzie ich wcześniej brakowało) ZIKiT wziął pod uwagę głosy mieszkańców i rad dzielnic. Co ważne, kompleksowa wymiana jest dla miasta bezkosztowa.

Metka i dziennik zmian2016-06-10 Wieczorne i nocne prace na ul. Prądnickiej

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że w przyszłym tygodniu wymieniona zostanie nawierzchnia na ul. Prądnickiej, pomiędzy ul. Zdrową, a ul. Opolską.

Metka i dziennik zmian2016-06-07 Przebudowa ul. Wrony: zapraszamy na konsultacje!

W czwartek (9 czerwca) zapraszamy mieszkańców na spotkanie konsultacyjne w siedzibie Rady Dzielnicy VIII (ul. Praska 52) dotyczące przebudowy ul. Wrony. Dyskusja rozpocznie się o godz. 19. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Metka i dziennik zmian2016-06-07 WC z platformą dla niepełnosprawnych

Kolejne dwie toalety miejskie – przy ul. Rakowickiej i ul. Siennej zostaną wyposażone w platformy, dzięki czemu będą bardziej dostępne dla osób niepełnosprawnych. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu ogłosił przetarg w tej sprawie. Montaż ma zakończyć się przed Światowymi Dniami Młodzieży.

Metka i dziennik zmian2016-06-06 Masz pytania? Czekamy na Ciebie w punkcie ZIKiT!

Szukasz informacji o remontach drogowych w Krakowie? Nie wiesz jak poruszać się po mieście w czasie ŚDM? Masz pytania dotyczące komunikacji, a może chcesz złożyć pismo na dzienniku podawczym ZIKiT? Wszystkie te sprawy można załatwić za jednym razem odwiedzając Punkt Informacji dla Mieszkańców w przejściu podziemnym przy Placu Bohaterów Getta. Punkt został niedawno zmodernizowany, a jutro każdy, który do nas zajrzy, otrzyma drobny upominek.

Metka i dziennik zmian2016-06-01 Jak poruszać sie po Krakowie w Światowe Dni Młodzieży?

Zanim do naszego miasta przyjadą miliony pielgrzymów, zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z planem organizacji ruchu i komunikacji miejskiej w dniach 23 lipca – 2 sierpnia 2016 r. Dzięki tym informacjom, łatwiej będzie przewidzieć podróż do pracy lub do domu i przygotować się do okresu ŚDM.

Metka i dziennik zmian2016-06-01 Skonsultuj z nami przebudowę ul. Zwierzynieckiej!

W czwartek 2 czerwca zapraszamy serdecznie wszystkie osoby zainteresowane przebudową ulicy Zwierzynieckiej. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Smoleńsk 5-7. Początek godz. 17.

Metka i dziennik zmian2016-05-25 Aukcja pojazdów

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie ogłasza aukcję na sprzedaż pojazdów, która zostanie przeprowadzona w dniu 15 czerwca 2016 r. Aukcja odbędzie się

o godz. 1000 w siedzibie Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie,

w budynku na os. Złotej Jesieni 14 w Krakowie (sala nr 1 – parter).

Więcej informacji na stronie ZIKiT-u: www.zikit.krakow.pl

Metka i dziennik zmian2016-05-20 Igołomska:wkraczamy w drugi etap!

Dobiega końca pierwszy etap inwestycji przy ul. Igołomskiej, który obejmuje przebudowę skrzyżowania ul. Igołomskiej z ul. Brzeską wraz z sygnalizacją świetlną, a także odcinka drogi od skrzyżowania do granicy miasta. Koszt I etapu to 19 mln zł. Coraz bliżej jesteśmy także rozpoczęcia prac na drugim odcinku (ogłoszono już przetarg).