BIP MJO - Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Wyszukiwanie ogłoszeń i komunikatów archiwalnych

Powrót do aktualnie publikowanych ogłoszeń i komunikatów na stronie Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa w BIP MK

Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa - Archiwum kanał rss

Metka i dziennik zmian2014-11-18 Park Ratuszowy odzyskuje blask

Zakończył się pierwszy etap rewitalizacji nowohuckiego Parku Ratuszowego. Zadanie kosztowało 273 tys. zł.

Metka i dziennik zmian2014-11-18 Koniec robót przy ul. Sawiczewskich

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje o zakończeniu prac przy zabezpieczeniu osuwiska wzdłuż ul. Sawiczewskich. Kilka tygodni temu zakończono prace konstrukcyjne, w ramach których powstał mur oporowy stabilizujący osuwisko oraz system odwodnienia znajdującej się poniżej skarpy. Dziś oddano do użytku jezdnię w pełnym zakresie.

Dotychczas obowiązywało tam zawężenie do jednej jezdni, a poruszać się po niej mogły jedynie lekkie pojazdy. W sobotę na swoją dawną trasę powrócą autobusy linii 145.

Metka i dziennik zmian2014-11-18 Pojedziemy po nowej ulicy Barskiej

Jeszcze tylko parę dni i do ruchu po remoncie zostanie oddana ulica Barska na Dębnikach. Koszt inwestycji wyniósł około 1 mln zł.

Metka i dziennik zmian2014-11-14 Przejście podziemne koło Sanktuarium prawie gotowe

Dobiegają końca prace przy kompleksowym remoncie przejścia podziemnego koło Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Nowoczesny obiekt pod ul. Zakopiańską będzie oddany w ciągu kilkunastu dni.

Metka i dziennik zmian2014-11-12 Inteligentne systemy przyspieszają komunikację

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski otworzył nowe centrum sterowania ruchem. Nowoczesna dyspozytornia działa w siedzibie ZIKIT.

Metka i dziennik zmian2014-11-12 Korekta rozkładu jazdy

Uprzejmie informujemy, że od dnia 08.11.2014 r. (sobota) korekcie ulegnie godzina odjazdu pierwszego kursu linii 118 z Chełmońskiego Osiedlew dni powszednie z godziny 4:43 na 4:38.

Metka i dziennik zmian2014-11-12 Zmiany na ul. Boruty-Spiechowicza (nowy termin)!

Uwaga! Zmiany w organizcji ruchu zostaną wprowadzone w poniedziałek (17.11), a nie jak wcześniej informowano w środę (12.11). Za utrudnienia przepraszamy.

Metka i dziennik zmian2014-11-12 Rozkład jazdy z większą czcionką

MPK zrealizowało dyspozycję prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego – na przystankach komunikacji miejskiej w centrum miasta pojawiły się już rozkłady z nową, większa czcionką. Wkrótce tablice z godzinami odjazdów tramwajów i autobusów zostaną wymienione na kolejnych przystankach.

Metka i dziennik zmian2014-11-06 Nowe bilety komunikacji miejskiej

Radni zdecydowali, że organizatorzy koncertów i dużych wydarzeń, które odbywają się w naszym mieście, będą mieli możliwość kupienia biletów grupowych dla uczestników tych eventów.