BIP MJO - Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Wyszukiwanie ogłoszeń i komunikatów archiwalnych

Powrót do aktualnie publikowanych ogłoszeń i komunikatów na stronie Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa w BIP MK

Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa - Archiwum kanał rss

Metka i dziennik zmian2014-12-02 Kraków stroi się w świąteczne barwy.

Rozpoczęto montowanie świątecznych dekoracji. Wszystkie ozdoby będą gotowe na 4 grudnia.

Metka i dziennik zmian2014-12-02 Dlaczego usunięto drzewa ze środka Placu Centralnego?

Głównym powodem wycinki świerków z centralnej części Placu Centralnego są wytyczne konserwatorskie dotyczące powrotu do pierwotnych założeń architektonicznych przyświecających projektantom Nowej Huty. Rewitalizacja placu odbywa się w ramach zadania: "Przebudowa linii tramwajowej na odcinku Rondo Mogilskie – al. Jana Pawła II – Plac Centralny wraz z systemem sterowania ruchem w Krakowie"

Metka i dziennik zmian2014-12-02 Na wspólnym bilecie z Wieliczki do Krakowa

Od 14 grudnia, wraz z uruchomieniem nowoczesnych pociągów SKA na trasie z Wieliczki do centrum Krakowa, do oferty wejdzie nowy bilet 70-minutowy. Będzie na nim można podróżować koleją i komunikacją miejską.

Metka i dziennik zmian2014-12-01 Ruszają konsultacje projektu budowy linii tramwajowej ul. Mogilska – Mistrzejowice

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie zaprasza Mieszkańców Krakowa, w szczególności Dzielnicy III Prądnik Czerwony oraz Dzielnicy XV Mistrzejowice, do wzięcia udziału w trwających od 1 do 21 grudnia 2014 r. konsultacjach społecznych dotyczących projektu budowy linii tramwajowej ul. Mogilska – Mistrzejowice.

Metka i dziennik zmian2014-12-01 Remont ul. Bieżanowskiej

W poniedziałek 9 grudnia rozpocznie się remont ul. Bieżanowskiej na odcinku Mała Góra – Jerzmanowskiego. Prace będą prowadzone do listopada 2015r. W trakcie prac zachowany zostanie dojazd do posesji. Ruch ogólny kierowany będzie objazdem poprzez ulice Jerzmanowskiego – Ćwiklińskiej – Mała Góra. Jednocześnie zalecamy rozważenie alternatywnych tras objazdowych z wykorzystaniem ul. Wielickiej.

Metka i dziennik zmian2014-12-01 Zawieszenie przystanku

Od dnia 03.12.2014 r. (środa) do około 13.12.2014 ze względu na remont nawierzchni peronu przystankowego zawieszony zostanie przystanek tramwajowy „Stella – Sawickiego".

Metka i dziennik zmian2014-12-01 Utrudnienia dla pieszych na moście Nowohuckim

W związku z układaniem nawierzchni bitumicznej na części chodnikowej mostu w okresie od 01.12.2014 r. do 05.12.2014 r. w godzinach od 9.30 do 13.30 będą występować częściowe zawężenia skrajnego prawego pasa na moście w kierunku ul. Ciepłowniczej. Za utrudnienia przepraszamy.

Metka i dziennik zmian2014-11-27 Smocze Skwery: cztery nowe jeszcze w tym roku

Już niebawem mieszkańcy będą mogli korzystać z kolejnych smoczych skwerów. Do końca roku Miasto planuje oddać kolejne 4 place zabaw dla dorosłych i dla dzieci.

Metka i dziennik zmian2014-11-27 Bieżanowska

6go grudnia zmieni się organizacja ruchu na ul. Bieżanowskiej, w związku z jej przebudową. Prace na odcinku Jerzmanowskiego - Mała Góra prowadzone będą do 30.11.2015 r.

Metka i dziennik zmian2014-11-27 Zmiana organizacji ruchu w rejonie pl. Centralnego

W związku z przyspieszeniem robót przez Wykonawcę, już w sobotę zostanie przywrócony ruch samochodowy na Placu Centralnym dla relacji:

 - Al. Solidarności – Al. Gen. Władysława Andresa,

-  Al. Jana Pawła II – AL. Solidarności / Al. Gen. Władysława Andresa,

 oraz nastąpi otwarcie ruchu kołowego wokół Ronda Czyżyńskiego. Ponadto zostanie otwarte do ruchu skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. Boruty – Spiechowicza.