BIP MJO - Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Wyszukiwanie ogłoszeń i komunikatów archiwalnych

Powrót do aktualnie publikowanych ogłoszeń i komunikatów na stronie Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa w BIP MK

Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa - Archiwum kanał rss

Metka i dziennik zmian2015-02-02 Od 1 lutego parking Przy Muzeum płatny

Od 1 lutego postój na parkingu Przy Muzeum jest odpłatny. Za pierwszą godzinę kierowcy zapłacą 3 złote. Równolegle z wprowadzeniem opłat zmieni się też organizacja ruchu na alei 3 Maja.

Metka i dziennik zmian2015-02-02 Skonsultuj rewitalizację Parku Jerzmanowskich

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące rewitalizacji Parku im. A. i E. Jerzmanowskich. Materiały konsultacyjne, w tym koncepcja architektoniczna oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Metka i dziennik zmian2015-02-02 Możliwe utrudneinia w rejonie ul. Basztowej

Uwaga kierowcy i pasażerowie KMK! We wtorek, w godz. od 11 do 15, mogą wystąpić utrudnienia związane z protestem organizowanym przed Urzędem Wojewódzkim, przy ul. Basztowej. Organizatorzy przewidują, że liczba uczestników protestu może osiągnąć 1000 osób.

Metka i dziennik zmian2015-01-30 Zgromadzenia publiczne

30 stycznia 2015r między 18 a 20 wystąpią utrudnienia w ruchu związane z Masą Krytyczną, na trasie: Rynek Główny - Mikołajska - Westerplatte - pl. Matejki - Filipa - Długa - Prądnicka - Wrocławska - Racławicka - Mazowiecka - Kijowska - Kazimierza Wielkiego - Smoluchowskiego - Lea - Urzędnicza - Czarnowiejska - Dolnych Młynów - Krupnicza - Loretańska - Studencka - Anny - Rynek Główny.

15 lutego w godzinach 10.15 - 12.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie I Krakowskiego Biegu Antysmogowego tj. Pl. Na Groblach - Straszewskiego - Podzamcze - Bulwary Wiślane - Bernardyńskiej - Floriańska - Rynek Główny - Grodzka - Poselska - Pl. Na Groblach

 

Metka i dziennik zmian2015-01-29 Konsultacje społeczne w sprawie przebudowy Parku im. Anny i Erazma Jerzmanowskich

W związku z Zarządzeniem (nr 140/2015) Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 22 stycznia 2015 r. rozpoczęły się konsultacje społeczne, których przedmiotem będzie projekt zagospodarowania Parku im. Anny i Erazma Jerzmanowskich. Głównym celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców oraz poinformowanie (szczególnie mieszkańców Dzielnicy XII Bieżanów – Prokocim) o inwestycji, a także zapoznanie społeczności lokalnej i instytucji znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie z proponowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jednostką odpowiedzialną za prowadzenie konsultacji i koordynację działań jest Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Metka i dziennik zmian2015-01-29 Kto operatorem miejskich rowerów?

Miasto szuka operatora dla miejskich wypożyczalni rowerów KMK Bike. W tym roku system ma wystartować od 16 marca.

Metka i dziennik zmian2015-01-28 Promocja projektów dofinansowanych ze środków UE

W ostatnich latach Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie zrealizował lub jest w trakcie realizacji trzech dużych projektów związanych z budową linii tramwajowych

Metka i dziennik zmian2015-01-27 Tramwaj nocny od czwartku do poniedziałku

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu informuje, że zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu linii tramwajowych nocnych 62, 64 i 69. Zmiany wejdą w życie od nocy 02/03.02.2015 r. (poniedziałek/wtorek).

Metka i dziennik zmian2015-01-27 Dbają o bezpieczny powrót

Tramwaje pod specjalnym nadzorem. Funkcjonariusze straży miejskiej, inspektorzy ruchu MPK i kontrolerzy biletów rozpoczęli tegoroczną akcję „Bezpieczny powrót". To działania, które mają zapewnić bezpieczeństwo w pojazdach komunikacji miejskiej w godzinach nocnych.