BIP MJO - Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Wyszukiwanie ogłoszeń i komunikatów archiwalnych

Powrót do aktualnie publikowanych ogłoszeń i komunikatów na stronie Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa w BIP MK

Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Dróg Miasta Krakowa - Archiwum kanał rss

Metka i dziennik zmian2015-07-21 Do 24 lipca Wielicka bez tramwajów

Do 24 lipca będzie trwać wymiana płyt monolitycznych na przejeździe przez torowisko w rejonie przystanku "Kabel" i skrzyżowania ul. Wielickiej i Malborskiej. Zmianie ulegną trasy niektórych tramwajów do południowo-wschodnich dzielnic Krakowa.

Metka i dziennik zmian2015-07-20 Remont odc. al. 29go Listopada

Dzisiaj w nocy (20/21 lipca) rozpocznie się remont jezdni na al. 29 Listopada bezpośrednio przed skrzyżowaniem z ul. Powstańców - pas do jazdy na wprost, kierunek centrum miasta.

Metka i dziennik zmian2015-07-17 Aleja Pokoju bez tramwajów

W najbliższy weekend czeka nas remont kolejnego torowiska. Tym razem szyny i podkłady wymieniane będą na alei Pokoju, w rejonie skrzyżowania z ul. Ofiar Dąbia.

Metka i dziennik zmian2015-07-16 Przebudowa Dunajewskiego

Planowane na sobotę rozpoczęcie przebudowy ul. Dunajewskiego, zostanie przesunięte na środę, 15 lipca. Prace rozpoczną się o 5 nad ranem.

Metka i dziennik zmian2015-07-16 Budżet Obywatelski: walka z bazgrołami

Aplikacja komputerowa, kampania społeczna przeciwko bazgrołom, dodatkowi pracownicy zajmujący się walką z nielegalnym graffiti oraz systematyczne usuwanie bohomazów z budynków należących do Miasta – to najważniejsze działania w ramach zadania „Pogromcy Bazgrołów”, realizowanego ze środków budżetu obywatelskiego przez Wydział Gospodarki Komunalnej UMK.

Metka i dziennik zmian2015-07-16 Remont Czarnowiejskiej: zmiany w organziacji ruchu

Od soboty, 18 lipca remont ul. Czarnowiejskiej wchodzi w decydującą fazę. Przez około tydzień ulica stanie się jednokierunkowa.

Metka i dziennik zmian2015-07-01 Torowiska: kolejne remonty

Od 4 lipca planowany jest remont torowiska w tunelu pod Dworcem Głównym. Zaraz po nim zacznie się przebudowa ul. Dunajewskiego. Spowoduje to zmiany w kursowaniu tramwajów.

Metka i dziennik zmian2015-07-01 Postój na kopercie tylko z nową kartą parkingową

Niemal każdego dnia krakowscy strażnicy miejscy podejmują interwencję wobec kierowców, którzy nielegalnie parkują na miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Tylko w ubiegłym roku funkcjonariusze ujawnili 336 takich przypadków. Przypominamy, że od 1 lipca stare karty dopuszczające postój na kopertach straciły ważność.

Metka i dziennik zmian2015-07-01 Zarząd Zieleni Miejskiej rozpoczął swoją działalność

Formalnie od dziś, tj. od 1 lipca zaczął działalność Zarząd Zieleni Miejskiej. Nowa jednostka została utworzona uchwałą Rady Miasta Krakowa w marcu tego roku.

Metka i dziennik zmian2015-06-30 Ulica Korpala oddana: łatwiejszy dojazd dla mieszkańców

Po 11 miesiącach prac, do użytku oddany przebudowany fragment ul. Korpala w rejonie Klinów Borkowskich. To inwestycja niewielka w skali całego miasta, ale bardzo ważna dla mieszkańców okolicznych osiedli.