BIP MJO - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

 


 

Dyrekcja Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta

os. Zgody 1, 31-949 Kraków

tel.: 12 644 24 32; faks: 12 644 24 32 w.30

e-mail: biuro@krakownh.pl

www.krakownh.pl



 

Klub Aneks

Kierownik: Danuta Radosz

os. Łuczanowice

ul. Mycielskiego 11

tel.: 12 685 00 34

e-mail: aneks@krakownh.pl

 



Klub Dukat

Kierownik: Ilona Filus

os. Grębałów

ul. Styczna 1

tel.:  12 645 17 90

e-mail: dukat@krakownh.pl

 



Klub Herkules

Kierownik: Dorota Adamska

os. Branice

ul. Tokarzewskiego 29

tel.:  12 681 00 77

e-mail: herkules@krakownh.pl

 



Klub Jedność

Kierownik: Jolanta Żarnik

os. Wolica

ul. Drożyska 3c

tel.:  12 681 00 70

e-mail: jednosc@krakownh.pl




Klub Jędruś

Kierownik: Magdalena Pluta

os. Centrum A 6a

tel.:  12 644 68 10 w. 21

e-mail: jedrus@krakownh.pl

 



Klub Karino

Kierownik: Elżbieta Nowak

os. Chałupki

ul. Truskawkowa 4

tel.:  12 681 02 00

e-mail: karino@krakownh.pl

 



Klub Krzesławice

Kierownik: Agnieszka Kowalska

os. Krzesławice,

ul. Wańkowicza 17

tel.:  12 644 80 06

e-mail: krzeslawice@krakownh.pl

 



Klub Mirage

Kierownik: Małgorzata Wojtasik

os. Bohaterów Września 26,

tel.:  12 645 72 09

e-mail: mirage@krakownh.pl

 



Klub Zgody

Kierownik: Karolina Chaczko

os. Słonaczne 16,

tel.:  504 419 158

e-mail: zgody@krakownh.pl

 


 

Klub Pod Kasztanami

Kierownik: Monika Górszczak

os. Kościelniki,

ul. Płoszczyny 1,

tel.:  12 681 01 99

e-mail: podkasztanami@krakownh.pl

 



Klub Wersalik

Kierownik: Helena Rumian

os. Ogrodowe 15

tel.:  12 644 13 52

e-mail: wersalik@krakownh.pl

 


 

Klub 303

Kierownik: Magdalena Florek

os. Dywizjonu 303 paw. 1,

tel.: 12 681 39 78

e-mail: klub303@krakownh.pl

 


 

Klub Zakole

Kierownik: Jarosław Szwec

ul. Zakole 31

tel: 517 29 30 30

e-mail: zakole@krakownh.pl

 


 

Dział Imprez i Promocji

Kierownik: Magdalena Smolik

os. Centrum A 6a

tel.: 12 644 68 10 w. 23

e-mail: imprezy@krakownh.pl

 

Dziennik zmian dokumentu:


2020-01-21 14:23:12
DOROTA BYRSKA
 Edycja
2019-07-02 11:33:07
DOROTA BYRSKA
 Edycja
2019-05-23 08:46:39
DOROTA BYRSKA
 Edycja
2018-07-30 13:39:45
DOROTA BYRSKA
 Edycja
2018-07-30 13:39:38
DOROTA BYRSKA
 Edycja
2018-05-08 11:37:39
DOROTA BYRSKA
 Edycja
2017-05-19 15:19:09
DOROTA BYRSKA
 Edycja
2017-04-25 19:41:45
GRZEGORZ WAWRZONEK
 Edycja
2017-02-08 09:13:44
DOROTA BYRSKA
 Edycja
2016-11-08 08:44:39
DOROTA BYRSKA
 Edycja