BIP MJO - Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki

 /zalaczniki/dokumenty/n/128384/karta



 

Strategia Rozwoju Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki na lata 2014 - 2019


 



Struktura organizacyjna:


DYREKTORKA

dr Magdalena Ziólkowska

 

Kierowniczka ds. Promocji, Wydawnictw i Fundraisingu

Aleksandra Surdykowska

e-mail: surdykowska@bunkier.art.pl 

 

Kierownik administracyjno-wykonawczy

Maksymilian Berkowicz

e-mail: berkowicz@bunkier.art.pl

 

SEKRETARIAT


Lilianna Flacht-Wolter
tel. 12-423-12-43
e-mail: sekretariat@bunkier.art.pl
administracja

 


WYSTAWY I PROJEKTY


Anna Bargiel
e-mail: bargiel@bunkier.art.pl
kuratorka

Lidia Krawczyk (urlop macierzyński)
e-mail: krawczyk@bunkier.art.pl
kuratorka

Anna Lebensztejn
e-mail: lebensztejn@bunkier.art.pl
kuratorka

Krzysztof Siatka

e-mail: siatka@bunkier.art.pl
kurator

Karolina Vyšata 

e-mail: vysata@bunkier.art.pl

kuratorka

Ewelina Strawa-Kęsek

e-mail: kesek@bunkier.art.pl

edukatorka

 

KOORDYNACJA WYSTAW


Renata Zawartka
e-mail: zawartka@bunkier.art.pl
koordynatorka projektów, wystaw i wydarzeń

Jolanta Zawiślak
e-mail: zawislak@bunkier.art.pl
koordynatorka projektów, wystaw i wydarzeń

Dorota Bucka

e-mail: bucka@bunkier.art.pl 

koordynatorka zespołu obsługi wystaw

 

 

ZESPÓŁ DS. PROMOCJI, WYDAWNICTW I FUNDRAISINGU


Aleksandra Wiśniewska (urlop)

e-mail: wisniewska@bunkier.art.pl
graficzka


Agata Biskup (zastępstwo)

e-mail: biskup@bunkier.art.pl 

graficzka

 

Anna Żołnik

e-mail: zolnik@bunkier.art.pl

redaktor - koordynator ds. wydawnictw

 

Aleksadra Kosicka

e-mail: kosicka@bunkier.art.pl


RZECZNICZKA PRASOWA

Karolina Harazim-Mazur (urlop)
e-mail: harazim@bunkier.art.pl

Magdalena Moskal (zastępstwo)

e-mail: moskal@bunkier.art.pl  

tel. 728 955 394

 

KONSERWATORKA DZIEŁ SZTUKI

Kinga Olesiejuk
e-mail: olesiejuk@bunkier.art.pl

 

ARCHIWUM

Andrzej Dudziński

e-mail: dudzinski@bunkier.art.pl


DZIAŁ FINANSOWY
Barbara Dziukiewicz 

e-mail: dziukiewicz@bunkier.art.pl

główna księgowa


Karol Kapuściński  
e-mail: guzik@bunkier.art.pl
specj. ds. księgowych i kadrowych


Andrzej Dudziński
e-mail: dudzinski@bunkier.art.pl
magazynier

 

KASJERKA

Anna Mól

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Tomasz Krupa

e-mail: krupa@bunkier.art.pl

specjalista ds. ogólnobudowlanych


Kazimierz Zięba

specjalista ds. urządzeń i systemów elektrycznych

e-mail: zieba@bunkier.art.pl


Mariusz Krzysztofik

krzysztofik@bunkier.art.pl

specjalista ds. urządzeń i systemów teleinformatycznych


PORTIERNIA

Teresa Dudzińska

Bożena Jończyk

Anna Sikorska

 

 



Adres do wyżej wymienionych działów:

Galeria Bunkier Sztuki
Pl. Szczepański 3a
31-011 Kraków
tel. 12-422-10-52
fax. 12-422-83-03