Dokument archiwalny

Marek LASOTA

 

Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

 

Marek LASOTA
Mandat z listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości z okręgu wyborczego Nr 4 (ośmiomandatowego obejmującego Dzielnice VIII Dębniki, X Swoszowice, XI Podgórze Duchackie). Otrzymał 7688 głosów.

 

Zrzekł się mandatu radnego. Postanowienie Komisarza Wyborczego.

 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Dialogu Obywatelskiego

- Kultury i Ochrony Zabytków

- Głównej - Wiceprzewodniczący komisji

 

 

 

 

 

 

marek.lasota@rmk.krakow.pl

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 


 

Pracował w komisjach:

 

- Praworządności

 

- Promocji i Turystyki

 

Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego - odmienne zasady

 


 

Dziennik zmian dokumentu:


2017-01-18 08:20:19
KONRAD SZUBA
 Przeniesiono do archiwum
2017-01-18 08:17:32
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-08-03 12:30:21
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-04-06 14:04:45
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-07-30 09:42:54
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-05-08 08:40:40
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-03-20 10:33:42
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-03-20 10:33:18
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-03-20 10:26:45
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-02-13 10:46:31
KONRAD SZUBA
 Edycja