Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Ustalenie planu sieci szkół specjalnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kraków oraz szkół specjalnych prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne inne niż Gmina Miejska Kraków / projektodawca Prezydent Miasta Krakowa/ Druk nr 781
Przedmiot głosowania: DRUK NR 781 - POPRAWKA NR 1 - Marta PatenaCzas rozpoczęcia: 27 Czerwiec 2012 r.
Czas zakończenia: 27 Czerwiec 2012 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 10
Głosów przeciw: 31
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 42
Nie brało udziału w głosowaniu:1
Nieobecnych: 1
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
POPRAWKA ODRZUCONAJak głosowali radni:
Magdalena Bassara.......................Przeciw
Janusz Chwajoł........................Przeciw
Krzysztof Durek........................Za
Jerzy Fedorowicz.......................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Jerzy Friediger........................Przeciw
Bartłomiej Garda.......................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Marek Hohenauer.........................Przeciw
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Rafał Komarewicz.......................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Adam Migdał............................Przeciw
Anna Mroczek............................Przeciw
Barbara Nowak...........................Za
Katarzyna Pabian........................Przeciw
Robert Pajdo............................Przeciw
Marta Patena............................Obecny
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Przeciw
Józef Pilch............................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Sławomir Ptaszkiewicz..................Przeciw
Stanisław Rachwał.....................Za
Bogdan Smok.............................Przeciw
Jerzy Sonik.............................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Marcin Szymański.......................Za
Paweł Ścigalski.......................Przeciw
Tomasz Urynowicz........................Przeciw
Paweł Węgrzyn.........................Przeciw
Andżelika Wojciechowska................Przeciw
Wojciech Wojtowicz......................Przeciw
Jerzy Woźniakiewicz....................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Przeciw