Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Podział Miasta Krakowa na okręgi wyborcze dla wyboru Rady Miasta Krakowa, określenia ich granic, numerów i liczby wybieranych radnych w każdym okręgu wyborczym / projektodawca PREZYDENT MIASTA KRAKOWA/ Druk nr 1656
Przedmiot głosowania: DRUK NR 1656Czas rozpoczęcia: 7 Lipiec 2010 r.
Czas zakończenia: 7 Lipiec 2010 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 32
Głosów przeciw: 6
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 38
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 5
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Jakub Bator.............................Za
Tomasz Bobrowski........................Za
Paweł Bystrowski.......................Za
Janusz Chwajoł........................Za
Jerzy Fedorowicz.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Piotr Franaszek.........................Za
Jan Franczyk............................Za
Bartłomiej Garda.......................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Za
WŁadysŁaw Harasimowicz................Za
Wojciech Hausner........................Za
Małgorzata Jantos......................Za
Bartłomiej Kocurek.....................Przeciw
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Kozdronkiewicz.................Za
Iga Lipiec..............................Za
Stanisław Maranda......................Za
Katarzyna Migacz........................Za
Dariusz Olszówka.......................Za
Łukasz Osmenda.........................Za
Marta Patena............................Za
Daniel Piechowicz......................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Józef Pilch............................Za
Elżbieta Sieja.........................Przeciw
Łukasz Słoniowski.....................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Marek Stelmachowski.....................Za
Paweł Sularz...........................Przeciw
Krzysztof Sułowski.....................Przeciw
Agata Tatara............................Za
Piotr Wiszniewski.......................Za
Zygmunt Włodarczyk.....................Przeciw
Jerzy Woźniakiewicz....................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Paweł Zorski...........................Za