Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Określenie rodzajów zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przypadających według algorytmu w 2009 roku na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w Gminie Miejskiej Kraków / projektodawca PREZYDENT MIASTA KRAKOWA/ Druk nr 991
Przedmiot głosowania: DRUK NR 991Czas rozpoczęcia: 4 Luty 2009 r.
Czas zakończenia: 4 Luty 2009 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 38
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 0
Obecnych podczas głosowania: 38
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 5
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Jakub Bator.............................Za
Tomasz Bobrowski........................Za
Paweł Bystrowski.......................Za
Janusz Chwajoł........................Za
Kajetan d'Obyrn.........................Za
Jerzy Fedorowicz.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Piotr Franaszek.........................Za
Jan Franczyk............................Za
Bartłomiej Garda.......................Za
Mirosław Gilarski......................Za
WŁadysŁaw Harasimowicz................Za
Wojciech Hausner........................Za
Bartłomiej Kocurek.....................Za
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Kozdronkiewicz.................Za
Stanisław Maranda......................Za
Barbara Mirek-Mikuła...................Za
Dariusz Olszówka.......................Za
Marta Patena............................Za
Daniel Piechowicz......................Za
Włodzimierz Pietrus...................Za
Józef Pilch............................Za
Jerzy Połomski.........................Za
Stanisław Rachwał.....................Za
Małgorzata Radwan-Ballada..............Za
Elżbieta Sieja.........................Za
Łukasz Słoniowski.....................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Marek Stelmachowski.....................Za
Paweł Sularz...........................Za
Krzysztof Sułowski.....................Za
Marta Suter.............................Za
Agata Tatara............................Za
Zygmunt Włodarczyk.....................Za
Jerzy Woźniakiewicz....................Za
Paweł Zorski...........................Za