Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Zmiana uchwały Rady Miasta Krakowa Nr XV/99/03 z dnia 7 maja 2003 r. w sprawie zasad gospodarowania nieruchomościami Gminy Miejskiej Kraków (z późn. zm.) / projektodawca PREZYDENT MIASTA KRAKOWA/ Druk nr 830
Przedmiot głosowania: DRUK NR 830Czas rozpoczęcia: 17 Grudzień 2008 r.
Czas zakończenia: 17 Grudzień 2008 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 22
Głosów przeciw: 17
Głosów wstrzymujących się: 1
Obecnych podczas głosowania: 40
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA PRZYJĘTAJak głosowali radni:
Jakub Bator.............................Przeciw
Tomasz Bobrowski........................Za
Paweł Bystrowski.......................Za
Janusz Chwajoł........................Za
Kajetan d'Obyrn.........................Wstrzymuje się
Jerzy Fedorowicz.......................Za
Grażyna Fijałkowska...................Za
Piotr Franaszek.........................Przeciw
Jan Franczyk............................Przeciw
Bartłomiej Garda.......................Za
Mirosław Gilarski......................Przeciw
WŁadysŁaw Harasimowicz................Za
Wojciech Hausner........................Przeciw
Bartłomiej Kocurek.....................Za
Bolesław Kosior........................Przeciw
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Kozdronkiewicz.................Przeciw
Stanisław Maranda......................Przeciw
Barbara Mirek-Mikuła...................Za
Dariusz Olszówka.......................Za
Łukasz Osmenda.........................Za
Marta Patena............................Za
Daniel Piechowicz......................Przeciw
Włodzimierz Pietrus...................Przeciw
Józef Pilch............................Przeciw
Jerzy Połomski.........................Za
Stanisław Rachwał.....................Przeciw
Elżbieta Sieja.........................Za
Łukasz Słoniowski.....................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Za
Marek Stelmachowski.....................Przeciw
Paweł Sularz...........................Za
Krzysztof Sułowski.....................Za
Marta Suter.............................Przeciw
Agata Tatara............................Przeciw
Piotr Wiszniewski.......................Przeciw
Zygmunt Włodarczyk.....................Za
Jerzy Woźniakiewicz....................Za
Stanisław Zięba.......................Za
Paweł Zorski...........................Za