Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Ustalenie składu osobowego Rady Programowej Obchodów rocznicy 60-lecia powstania Nowej Huty / projektodawca KOMISJA GŁÓWNA/ Druk nr 686
Przedmiot głosowania: DRUK NR 686Czas rozpoczęcia: 28 Maj 2008 r.
Czas zakończenia: 28 Maj 2008 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 29
Głosów przeciw: 0
Głosów wstrzymujących się: 8
Obecnych podczas głosowania: 37
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 6
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
UCHWAŁA PODJĘTAJak głosowali radni:
Tomasz Bobrowski........................Za
Paweł Bystrowski.......................Za
Janusz Chwajoł........................Za
Kajetan d'Obyrn.........................Za
Jerzy Fedorowicz.......................Wstrzymuje się
Grażyna Fijałkowska...................Za
Piotr Franaszek.........................Za
Jan Franczyk............................Za
Bartłomiej Garda.......................Wstrzymuje się
Mirosław Gilarski......................Wstrzymuje się
WŁadysŁaw Harasimowicz................Za
Wojciech Hausner........................Za
Małgorzata Jantos......................Za
Bartłomiej Kocurek.....................Za
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Za
Wojciech Kozdronkiewicz.................Wstrzymuje się
Stanisław Maranda......................Za
Katarzyna Migacz........................Za
Barbara Mirek-Mikuła...................Za
Łukasz Osmenda.........................Za
Marta Patena............................Wstrzymuje się
Daniel Piechowicz......................Wstrzymuje się
Włodzimierz Pietrus...................Wstrzymuje się
Józef Pilch............................Za
Jerzy Połomski.........................Za
Stanisław Rachwał.....................Za
Elżbieta Sieja.........................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Marek Stelmachowski.....................Wstrzymuje się
Paweł Sularz...........................Za
Krzysztof Sułowski.....................Za
Marta Suter.............................Za
Agata Tatara............................Za
Zygmunt Włodarczyk.....................Za
Jerzy Woźniakiewicz....................Za
Stanisław Zięba.......................Za