Głosowania dotyczące punktu porządku obrad (VIII kadencja RMK):

Wybór Przewodniczącego Komisji Mienia i Rozwoju Gospodarczego Rady Miasta Krakowa / projektodawca Komisja Mienia i Rozwoju Gospodarczego/ Druk nr 75





Przedmiot głosowania: DRUK NR 75


Czas rozpoczęcia: 19 Grudnia 2018 r.
Czas zakończenia: 19 Grudnia 2018 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 23
Głosów przeciw: 4
Głosów wstrzymujących się: 14
Obecnych podczas głosowania: 41
Nie brało udziału w głosowaniu:0
Nieobecnych: 2
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość

UCHWAŁA PODJĘTA

Jak głosowali radni:

Jacek Bednarz...........................Za
Artur Buszek............................Za
Kazimierz Chrzanowski...................Za
Tomasz Daros............................Za
Michał Drewnicki.......................Wstrzymuje się
Grażyna Fijałkowska...................Za
Nina Gabryś............................Za
Łukasz Gibała.........................Przeciw
Andrzej Hawranek........................Za
Dominik Homa............................Za
Józef Jałocha.........................Wstrzymuje się
Małgorzata Jantos......................Za
Dominik Jaśkowiec......................Za
Adam Kalita.............................Wstrzymuje się
Mariusz Kękuś.........................Wstrzymuje się
Rafał Komarewicz.......................Za
Jakub Kosek.............................Za
Małgorzata Kot.........................Wstrzymuje się
Wojciech Krzysztonek....................Za
Renata Kucharska........................Wstrzymuje się
Lech Kucharski..........................Za
Teodozja Maliszewska....................Za
Łukasz Maślona........................Przeciw
Adam Migdał............................Za
Aleksander Miszalski....................Za
Stanisław Moryc........................Wstrzymuje się
Włodzimierz Pietrus...................Wstrzymuje się
Sławomir Pietrzyk......................Za
Edward Porębski........................Wstrzymuje się
Anna Prokop-Staszecka...................Za
Łukasz Sęk............................Za
Marek Sobieraj..........................Wstrzymuje się
Michał Starobrat.......................Za
Grzegorz Stawowy.......................Za
Krzysztof Sułowski.....................Wstrzymuje się
Alicja Szczepańska.....................Przeciw
Agata Tatara............................Wstrzymuje się
Łukasz Wantuch.........................Za
Stanisław Zięba.......................Wstrzymuje się
Jerzy Zięty............................Wstrzymuje się