WSTĘPNE WYNIKI WYBORÓW DO RAD DZIELNIC 02.12.2018 r. - WIZUALIZACJA
Dzielnica VII Zwierzyniec
Frekwencja: 17.91%
Wybierz nr okręgu:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 138, 139
Liczba uprawnionych do głosowania: 799Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 210
Liczba kart wyjętych z urny: 210
Frekwencja: 26.28%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 210
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 209
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BAŁA GRZEGORZ |
119
|
2.
|
FISZER TOMASZ KRYSTIAN |
90
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 138
Liczba uprawnionych do głosowania: 732Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 225
Liczba kart wyjętych z urny: 225
Frekwencja: 30.74%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 225
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 223
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
DZIURA-BARTKIEWICZ JAN |
29
|
2.
|
KRAWCZYK JANUSZ |
11
|
3.
|
KUBACKA IWONA |
183
|
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym
numer 3, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat GARZEŁ
MARZENA uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 140
Liczba uprawnionych do głosowania: 936Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 168
Liczba kart wyjętych z urny: 168
Frekwencja: 17.95%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 168
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 167
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BIAŁOWĄS JAKUB |
52
|
2.
|
MARDYŁA MAGDALENA |
115
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 140
Liczba uprawnionych do głosowania: 940Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 222
Liczba kart wyjętych z urny: 222
Frekwencja: 23.62%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 222
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 222
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
CHUCHRO PAWEŁ |
77
|
2.
|
MARKOWSKI JAKUB |
123
|
3.
|
OLSZÓWKA DARIUSZ |
22
|
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym
numer 6, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat GÓRNY
WITOLD uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym
numer 7, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat NAPRAWSKI
GRZEGORZ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 139, 142
Liczba uprawnionych do głosowania: 894Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 87
Liczba kart wyjętych z urny: 87
Frekwencja: 9.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 87
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 87
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
JAKUBOWSKI KRZYSZTOF |
74
|
2.
|
SOBCZYK TADEUSZ JAN |
13
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 139, 142
Liczba uprawnionych do głosowania: 913Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 100
Liczba kart wyjętych z urny: 100
Frekwencja: 10.95%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 100
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 100
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
JAKUBOWSKI TOMASZ |
51
|
2.
|
POLAK MAGDALENA |
49
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 142, 143
Liczba uprawnionych do głosowania: 948Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 177
Liczba kart wyjętych z urny: 177
Frekwencja: 18.67%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 177
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 177
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
MACH JULIA |
117
|
2.
|
STRAŻ MACIEJ |
25
|
3.
|
WCISŁO EWA |
21
|
4.
|
ZYCH ADAM |
14
|
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym
numer 11, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat KWARCIAK
KRZYSZTOF uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym
numer 12, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat FILIPIAK
SZCZĘSNY uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 141, 145
Liczba uprawnionych do głosowania: 636Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 53
Liczba kart wyjętych z urny: 53
Frekwencja: 8.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 53
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 53
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BOROŃ MAREK |
17
|
2.
|
CHYC-SOBCZYK AGNIESZKA |
28
|
3.
|
PIETRYGA-SROMEK ELŻBIETA |
8
|
Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym
numer 14, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat SIKORA
MAREK uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 146
Liczba uprawnionych do głosowania: 805Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 235
Liczba kart wyjętych z urny: 235
Frekwencja: 29.19%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 235
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 235
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BIELAŃSKA BOGUSŁAWA |
16
|
2.
|
KOWALIK JUSTYNA |
27
|
3.
|
KOWALSKI PAWEŁ |
96
|
4.
|
KRZYŻANOWSKI MACIEJ |
96
|
Kandydat wybrany poprzez losowanie.
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 146, 147
Liczba uprawnionych do głosowania: 745Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 150
Liczba kart wyjętych z urny: 150
Frekwencja: 20.13%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 150
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 148
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
GORGOŃ WALDEMAR |
23
|
2.
|
HAWRANEK ANDRZEJ |
70
|
3.
|
KOZIOŁ MIŁOSZ |
55
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 146, 147, 148
Liczba uprawnionych do głosowania: 677Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 116
Liczba kart wyjętych z urny: 116
Frekwencja: 17.13%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 116
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 116
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
LEBIEST MAREK |
28
|
2.
|
LITWA MAGDALENA |
17
|
3.
|
MILEJ JERZY |
71
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 148
Liczba uprawnionych do głosowania: 687Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 75
Liczba kart wyjętych z urny: 75
Frekwencja: 10.92%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 75
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 75
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
FILIPIAK ŁUKASZ |
24
|
2.
|
TUMIDAJSKI MACIEJ |
48
|
3.
|
WANAT TOMASZ |
3
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 147, 148
Liczba uprawnionych do głosowania: 787Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 111
Liczba kart wyjętych z urny: 111
Frekwencja: 14.10%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 111
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 111
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BAŁEK ANDRZEJ SZYMON |
19
|
2.
|
CHMIELAK MAGDALENA MARIA |
40
|
3.
|
DĄBROWSKI MARIUSZ |
3
|
4.
|
KAJFASZ PAWEŁ |
49
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 147
Liczba uprawnionych do głosowania: 876Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 108
Liczba kart wyjętych z urny: 108
Frekwencja: 12.33%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 108
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 108
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
HAWRANEK ANDRZEJ |
55
|
2.
|
RAŹNY MARCIN |
53
|
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 147, 148
Liczba uprawnionych do głosowania: 766Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 138
Liczba kart wyjętych z urny: 138
Frekwencja: 18.02%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 138
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 138
Nazwisko i imię | Ilość głosów | |
---|---|---|
1.
|
BRODZIŃSKI PIOTR |
23
|
2.
|
GRUDZIŃSKI KONRAD |
6
|
3.
|
KAPUSTA MARCIN |
91
|
4.
|
PISARCZYK ANDRZEJ |
5
|
5.
|
SCHECHTEL-MĄCZKA BEATA |
13
|
System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH