BIP MJO - Przedszkole Nr 137

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Przedszkola Samorządowego nr 137

 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY DOMOWEJ:  www.przedszkole137.krakow.pl


Informacje publiczne nie opublikowane w BIP podlegają udostępnieniu w trybie na wniosek. W tym celu należy złożyć pisemny wniosek w Sekretariacie Przedszkola. Informacja zostanie udostępniona w terminie 14 dni od daty złożenia wniosku.


Jesteśmy placówką przyjazną dzieciom, kształtujemy ich zdolności artystyczne (muzyczne, plastyczne i teatralne).
Sprawiamy, że dzieci czują się u nas bezpiecznie, są przez nas kochane i doceniane. Dzięki naszej pracy wychowankowie i ich rodzice mają do nas pełne zaufanie.
Poznaj nas bliżej...
Przedszkole numer 137 w Krakowie jest przedszkolem niezwykłym. Położone na osiedlu Bronowie Nowe wszystkich zachwyca swoim wyglądem. Przedszkole nasze mieści się w pięknym, parkowym otoczeniu.
Możemy pochwalić się dużym, 33 arowym ogrodem, w którym znajdują się nowe, bezpieczne urządzenia, dwa tarasy, dwie piaskownice, basen oraz dużo, dużo drzew.
Łatwo, szybko i przyjemnie
Nasze przedszkole inspiruje dzieci do podejmowania działań twórczych w zakresie plastyki, muzyki, teatru. Pragniemy, aby nasze dzieci były otwarte na sztukę, aby tworzenie dawało im radość, rozwijało ich potencjał twórczy, kreatywność i poczucie piękna.
Poprzez sztukę nie tylko wychowujemy, ale pokazujemy przedszkolakom uniwersalne wartości - piękno, dobro, miłość, tak aby w dorosłym życiu właśnie one wyznaczały obraz rzeczywistości.
Dzieci poprzez kontakt za sztuką, poznawanie i tworzenie budują poczucie własnej wartości.
Istniejemy po to, aby stworzyć każdemu dziecku warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę indywidualnych możliwości i zdolności artystycznych. Jesteśmy przedszkolem przyjaznym, bezpiecznym, otwartym na potrzeby dzieci, a także propozycje i oczekiwania rodziców.

Wszystkie zajęcia dodatkowe rozpoczynają się w październiku. Są nimi:
  • gimnastyka korekcyjna,
  • religia,
  • szkoła tańca,
  • rytmika
  • język angielski
  • język francuski
  • ceramika
  • szachy