Dyżury Radnych Miasta Krakowa VIII kadencji

 

 

 

Dyżury Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa

i Wiceprzewodniczących Rady Miasta Krakowa

 

Harmonogram dyżurów - grudzień 2019 r.

 

Dyżury w porządku alfabetycznym

 

Terminy dyżurów wprowadzane i aktualizowane na podstawie zgłoszeń radnych Miasta Krakowa

 

 

1. Jacek BEDNARZ 22. Renata KUCHARSKA
2. Artur BUSZEK 23. Lech KUCHARSKI
3. Iwona CHAMIELEC 24. Teodozja MALISZEWSKA
4. Kazimierz CHRZANOWSKI 25. Łukasz MAŚLONA
5. Tomasz DAROS 26. Adam MIGDAŁ
6. Michał DREWNICKI 27. Stanisław MORYC
7. Grażyna FIJAŁKOWSKA 28. Jan Stanisław PIETRAS
8. Nina GABRYŚ 29. Włodzimierz PIETRUS
9. Łukasz GIBAŁA 30. Sławomir PIETRZYK
10. Andrzej HAWRANEK 31. Edward PORĘBSKI
11. Dominik HOMA 32. Anna PROKOP-STASZECKA
12. Józef JAŁOCHA 33. Łukasz SĘK
13. Małgorzata JANTOS 34. Marek SOBIERAJ
14. Dominik JAŚKOWIEC 35. Michał STAROBRAT
15. Adam KALITA 36. Grzegorz STAWOWY
16. Mariusz KĘKUŚ 37. Krzysztof SUŁOWSKI
17. Rafał KOMAREWICZ 38. Alicja SZCZEPAŃSKA
18. Jakub KOSEK 39. Agata TATARA
19. Bolesław KOSIOR 40. Łukasz WANTUCH
20. Małgorzata KOT 41. Aleksandra WITEK
21. Wojciech KRZYSZTONEK 42. Stanisław ZIĘBA
  43. Jerzy ZIĘTY
 

 

Zbiorczy harmonogram dyżurów Radnych Miasta Krakowa

 

Dziennik zmian dokumentu:


2019-12-10 11:23:46
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-12-10 07:06:12
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-12-09 07:19:35
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-12-06 07:13:58
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-12-05 07:30:21
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-12-03 07:04:17
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-12-02 09:36:43
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-12-02 07:19:15
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-11-28 14:55:28
KONRAD SZUBA
 Edycja
2019-11-28 07:00:20
KONRAD SZUBA
 Edycja