Dokument archiwalny
Głosowania dotyczące punktu porządku obrad:
Rezolucja w sprawie dyskryminacji Telewizji Trwam przy przydzielaniu koncesji na cyfrowe nadawanie naziemne / projektodawca Grupa Radnych/ Druk nr 574
Przedmiot głosowania: DRUK NR 574-RCzas rozpoczęcia: 25 Styczeń 2012 r.
Czas zakończenia: 25 Styczeń 2012 r.
Głosowanie: pojedynczo
Status: Zamknięte
Głosów za: 15
Głosów przeciw: 21
Głosów wstrzymujących się: 2
Obecnych podczas głosowania: 39
Nie brało udziału w głosowaniu:1
Nieobecnych: 3
Wymagany rodzaj większości: Zwykła większość
REZOLUCJA ODRZUCONAJak głosowali radni:
Magdalena Bassara.......................Wstrzymuje się
Janusz Chwajoł........................Przeciw
Krzysztof Durek........................Za
Jerzy Fedorowicz.......................Przeciw
Grażyna Fijałkowska...................Przeciw
Jerzy Friediger........................Przeciw
Bartłomiej Garda.......................Przeciw
Mirosław Gilarski......................Za
Andrzej Hawranek........................Przeciw
Marek Hohenauer.........................Przeciw
Małgorzata Jantos......................Przeciw
Dominik Jaśkowiec......................Przeciw
Adam Kalita.............................Za
Ryszard Kapuściński...................Za
Bolesław Kosior........................Za
Bogusław Kośmider.....................Przeciw
Teodozja Maliszewska....................Przeciw
Adam Migdał............................Za
Anna Mroczek............................Za
Katarzyna Pabian........................Przeciw
Robert Pajdo............................Przeciw
Marta Patena............................Obecny
Włodzimierz Pietrus...................Za
Sławomir Pietrzyk......................Wstrzymuje się
Józef Pilch............................Za
Edward Porębski........................Za
Anna Prokop-Staszecka...................Przeciw
Sławomir Ptaszkiewicz..................Przeciw
Stanisław Rachwał.....................Za
Bogdan Smok.............................Za
Jerzy Sonik.............................Przeciw
Grzegorz Stawowy.......................Przeciw
Marcin Szymański.......................Za
Agata Tatara............................Za
Paweł Węgrzyn.........................Przeciw
Andżelika Wojciechowska................Przeciw
Wojciech Wojtowicz......................Przeciw
Jerzy Woźniakiewicz....................Przeciw
Stanisław Zięba.......................Za