Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania oraz analizować ruch na stronie. Szczegółowe informacje w
polityce prywatności. Klikając "Tak", akceptujesz te warunki.
w sprawie oddania w użyczenie na rzecz Krakowskiego Zarządu Komunalnego w Krakowie części nieruchomości stanowiącej własność Gminy Kraków połóżonej przy Al. Jana Pawła II.