Dokument archiwalny

Stanisław ZIĘBA

 Klub Radnych Prawo i Sprawiedliwość

 

Stanisław ZIĘBA
Mandat z listy wyborczej Platformy Obywatelskiej z okręgu wyborczego Nr 6 (sześciomandatowego obejmującego Dzielnice XIV Czyżyny, XV Mistrzejowice, XVII Wzgórza Krzesławickie). Otrzymał 2061 głosów.

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Mienia i Rozwoju Gospodarczego

- Budżetowej

- Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa - Przewodniczący komisji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 


Pracował w komisjach:

 

- Praworządności

 

 

 

 


 

Dziennik zmian dokumentu:


2019-02-04 12:05:08
KONRAD SZUBA
 Przeniesiono do archiwum
2018-11-23 10:25:32
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-11-23 10:25:10
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-11-19 08:38:19
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-02-07 12:11:17
KONRAD SZUBA
 Edycja
2018-01-29 13:05:54
KONRAD SZUBA
 Edycja
2017-04-03 10:40:06
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-08-03 13:53:27
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-04-06 14:34:24
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-09-25 10:34:51
KONRAD SZUBA
 Edycja