Dominik JAŚKOWIEC

 

Klub Radnych Platforma Obywatelska

 

Dominik JAŚKOWIEC
Mandat z listy wyborczej Platformy Obywatelskiej z okręgu wyborczego Nr 2 (pięciomandatowego obejmującego Dzielnice II Grzegórzki, III Prądnik Czerwony). Otrzymał 4356 głosów.

 

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa

 

Pracuje w Komisjach RMK:

- Budżetowej

- Dialogu Obywatelskiego - Przewodniczący Komisji

- Głównej - Wiceprzewodniczący Komisji

 

 

 

 

dominik.jaskowiec@rmk.krakow.pl

 

Dyżury

 

Oświadczenia majątkowe

 

Interpelacje radnych

 


Pracował w komisjach:

Sportu i Kultury Fizyczne

Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska

 

 

Ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego - odmienne zasady

 

 

Dziennik zmian dokumentu:


2017-04-03 09:15:11
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-12-22 07:50:48
KONRAD SZUBA
 Edycja
2016-12-15 11:02:34
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-12-15 11:01:56
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-12-15 10:34:10
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-12-15 10:33:43
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-08-03 11:36:49
PAWEŁ JASIOŁEK
 Edycja
2016-04-06 10:17:51
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-07-29 12:37:28
KONRAD SZUBA
 Edycja
2015-05-08 08:33:39
KONRAD SZUBA
 Edycja