Archiwum BIP MJO - Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
Dokument archiwalny
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie informuje o podaniu do publicznej wiadomości Protokołu z trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości zabudowanej Fortem nr 50a „Lasówka” zlokalizowanej przy ul. Golikówka w Krakowie, na czas oznaczony 5 lat oraz Protokołu z trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości zabudowanej Fortem nr 49 1/2a „Mogiła” zlokalizowanej przy ul. Igołomskiej w Krakowie, na czas oznaczony 5 lat.

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie informuje, iż na tablicach ogłoszeń w budynkach Urzędu Miasta Krakowa: przy Placu Wszystkich Świętych 3-4, przy ul. Wielopole 17a oraz przy ul. Kasprowicza 29 w Krakowie oraz budynku Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie przy ul. B. Czerwieńskiego 16 w Krakowie od 12 listopada 2019 r. do 19 listopada 2019 r. został podany do publicznej wiadomości:

 

- Protokół z trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości zabudowanej Fortem nr 50a „Lasówka” zlokalizowanej przy ul. Golikówka w Krakowie, na czas oznaczony 5 lat.

 

- Protokół z trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości zabudowanej Fortem nr 49 1/2a „Mogiła” zlokalizowanej przy ul. Igołomskiej w Krakowie, na czas oznaczony 5 lat.

 


 

Osoba odpowiedzialna:
KATARZYNA ZAPAŁ
Osoba publikująca:
EWA RZEPISZCZAK
Data wytworzenia:
2019-11-12
Data publikacji:
2019-11-12
Data aktualizacji:
2019-11-12