BIP MJO - Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

Wyszukiwanie ogłoszeń i komunikatów archiwalnych

Powrót do aktualnie publikowanych ogłoszeń i komunikatów na stronie Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie w BIP MK

Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie - Archiwum kanał rss

Metka i dziennik zmian2016-06-08 Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie ogłasza konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie ogłasza konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu położonego w pasie Parku Młynówka Królewska po byłym pomniku Koniewa u zbiegu ulic Armii Krajowej i Zarzecze.

 

W dn. 14.06.2016 r. wpłynęły dwa pytania do regulaminu konkursu. Proszę o zapoznanie się z ich treścią i odpowiedziami.

Metka i dziennik zmian2016-02-12 Informacja o planowanej w lutym wycince i pielęgnacji drzew na terenie al. Waszyngtona

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w lutym na terenie al. Waszyngtona w Krakowie zostanie zlecona pielęgnacja i wycinka drzew. Prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2016-02-12 Informacja o planowanych w lutym wycinkach drzew w Krakowie z terenów zieleni

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w lutym z terenów zieleni w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewów. Prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2016-01-25 Informacja o planowanych w lutym wycinkach drzew w Krakowie z terenu zieleni Zalewu Bagry Wielkie.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w lutym z terenu zieleni Zalewu Bagry Wielkie w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewów. Prosimy zapoznać się z wykazem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Dziennik zmian dokumentu:


2019-11-12 09:12:09
MAGDALENA MAŁEK - REDAKCJA BIP
 Edycja
2018-11-05 12:20:02
AGNIESZKA MATYSZKOWICZ - REDAKCJA BIP
 Publikacja