BIP MJO - Szkoła Podstawowa nr 110 im. ks.Jana Twardowskiego w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 110 im. ks. Jana Twardowskiego

Szkoła Podstawowa nr 110 im. ks. Jana Twardowskiego

Misja Szkoły

Ksiądz Jan Twardowski powiedział kiedyś: „Mądrością dziecka jest ufność, że jest w dobrych, opiekuńczych rękach”. W myśl tych słów, każdego dnia, dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść podkładanego w nas zaufania. Jesteśmy po to, aby dobrze wychować powierzone nam przez rodziców dzieci i przekazać im rzetelną prawdę o świecie.

Pragniemy, by nasi podopieczni uczyli się i wzrastali w swoich ideałach pod opieką wysoko wykwalifikowanych i życzliwych dzieciom nauczycieli. W naszej szkole panuje atmosfera przyjaźni i wzajemnej akceptacji. Jesteśmy nastawieni na indywidualny rozwój i twórczą edukację naszych podopiecznych. Służymy im wiedzą i życiowym doświadczeniem, a własną postawą jesteśmy dla nich przykładem.

Misją Szkoły Podstawowej nr 110 jest troska o to, by każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i z powodzeniem mogło osiągać sukcesy na miarę swoich możliwości. Mamy ambicje, by nauka w 110-tce była nie tylko obowiązkiem, ale też pasją, dzięki której uczniowie z radością będą wkraczali w świat wiedzy i umiejętności. Nasi Absolwenci są doskonale przygotowani do następnego etapu kształcenia i dalszej drogi w dorosłe życie.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://sp110krakow.pl/

Informacje nie opublikowane w BIP podlegają udostępnieniu w trybie na wniosek. W tym celu należy złożyć pisemny wniosek w Sekretriacie Szkoły. Informacja zostanie udostępniona w terminie 14 dni od daty złożenia wniosku pisemnie lub ustnie.