BIP Archiwalny - A_MPRL (data archiwizacji: 2019-04-18, powód archiwizacji: ZGODNIE Z UCHWAŁĄ NR CIX/2871/18 Rady Miasta Krakowa)
Dokument archiwalny

Jak załatwić sprawę

Sekretariat Muzeum PRL-u mieści się w dawnym kinie Światowid (os. Centrum E1).

Jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

WYSTAWA "Atomowa groza. Schrony w Nowej Hucie" czynna od wtorku do niedzieli w godz. 10-17.

WYSTAWA "W kontrze. Solidarność Małopolska w stanie wojennym" czynna od wtorku do niedzieli w godz. 10-17.

WYSTAWA "W jedną stronę. Marzec '68" czynna od wtorku do niedzieli w godz. 10-17.
BILETY do muzeum:
* 10 zł (normalne),
* 8 zł (ulgowe i grupowe),
* 7 (ulgowe grupowe),
* 5 (Krakowska Karta Rodzinna).
OPROWADZANIE: 100 zł.

WTOREK JEST DNIEM DARMOWYM W MUZEUM. ZWIEDZAJĄCY PŁACĄ WÓWCZAS TYLKO ZA ZAREZERWOWANĄ WCZEŚNIEJ USŁUGĘ PRZEWODNICKĄ.

Tel. (12) 446 78 21, (12) 446 78 22

Sekretariat i administracja: Maria Werewka, sekretariat@mprl.pl, Anna Pasternak a.pasternak@mprl.pl

Główny inwentaryzator: Andrzej Kuler, a.kuler@mprl.pl

Edukacja: Zbigniew Semik, z.semik@mprl.pl

Historia: Karolina Żłobecka, k.zlobecka@mprl.pl, Agata Klimek, a.klimek@mprl.pl

Marketing i PR: Ryszard Kozik, r.kozik@mprl.pl

Księgowość i kadry: Monika Synowiec, m.synowiec@mprl.pl