BIP MJO - Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

 

Redakcja BIP ZBK:

 

Administrator BIP ZBK: Anna Gilowska, tel. 12 291 28 18, e-mail:  anna.gilowska@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Emilia Pietrzak - Szcześniak, tel. 12 616 62 34, e-mail: emilia.pietrzak@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Magdalena Adamska, tel. 12 616 61 60, e-mail: magdalena.adamska@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Ewa Rzepiszczak, tel. 12 616 61 41, e-mail: ewa.rzepiszczak@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Iwona Kmiecik, tel. 12 616 61 42, e-mail: iwona.kmiecik@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Anna Śliż, tel. 12 291 28 17, e-mail: anna.sliz@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Barbara Batko, tel. 12 616 62 22, e-mail: barbara.batko@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Renata Opalska, tel. 12 291 28 30, e-mail: renata.opalska@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Joanna Bochenek - Bała, tel. 12 291 28 67, e-mail: joanna.bochenek@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Edyta Teter, tel. 12 616 62 16, e-mail: edyta.teter@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Tomasz Ślusarek, tel. 12 616 62 17, e-mail: tomasz.slusarek@zbk.krakow.pl

Redaktor BIP ZBK: Dorota Wójcik, tel. 12 291 28 74, e-mail: dorota.wojcik@zbk.krakow.pl

 

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

ul. Czerwieńskiego 16, 31 - 319 Kraków