BIP MJO - Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

Redakcja

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie

ul. Ułanów 9a, 31-450 Kraków

tel. 12 650-35-00

 

Administrator BIP MCOO: 

  •  Tomasz Ćwiek, adres e-mail: tcwiek@mcoo.krakow.pl 

Redaktorzy BIP MCOO:  

  • Andrzej Cichopek, adres e-mail: acichopek@mcoo.krakow.pl
  • Waldemar Suder, adres e-mail: wsuder@mcoo.krakow.pl
  • Tomasz Ćwiek, adres e-mail: tcwiek@mcoo.krakow.pl
  • Justyna Kościelniak, adres e-mail: jkoscielniak@mcoo.krakow.pl
  • Marzena Kurak, adres e-mail: mkurak@mcoo.krakow.pl
  • Paweł Kwiecień, adres e-mail: pkwiecien@mcoo.krakow.pl
  • Małgorzata Niewiadomska, adres e-mail: mniewiadomska@mcoo.krakow.pl
  • Agnieszka Węgrocka, adres e-mail: awegrocka@mcoo.krakow.pl
  • Agnieszka Żołądź, adres e-mail: azoladz@mcoo.krakow.pl
  • Joanna Tajak, adres e-mail: jtajak@mcoo.krakow.pl
  • Aneta Gwiżdż, adres e-mail: agwizdz@mcoo.krakow.pl
  • Renata Gądkowska, adres e-mail: rgadkowska@mcoo.krakow.pl
  • Elżbieta Kloch, adres e-mail: ekloch@mcoo.krakow.pl
  • Aleksandra Kostrzewa, adres e-mail: akostrzewa@mcoo.krakow.pl