Dokument archiwalny
Wykaz punktów głosowania w ramach III edycji budżetu obywatelskiego

Głosowanie w ramach III edycji budżetu obywatelskiego odbędzie się w dniach 18-30 czerwca 2016 r. W tym roku głosować będzie można wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej budżetu obywatelskiego https://budzet.dialoguj.pl/. Pod tym samym adresem już teraz można przeglądać pozytywnie zweryfikowane projekty.

 

W tym roku w punktach głosowania czekać będą na Państwa m.in. pracownicy Urzędu Miasta Krakowa, miejskich jednostek organizacyjnych, radni dzielnicowi, którzy pomogą krok po kroku przejść przez etap głosowania w Internecie.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

PUNKTY OBYWATELSKIE


Punkt Obywatelski

Bonarka City Center

 

18-30 czerwca

12.00-20.00

 

Punkt Obywatelski

Galeria Bronowice

 

18-23 czerwca

12.00-20.00

 

Punkt Obywatelski

Centrum Handlowe M1

 

24-30 czerwca

12.00-20.00

 

Punkt Obywatelski

Galeria Kazimierz

 

24-30 czerwca

12.00-20.00

 



Małopolski Piknik Lotniczy, Muzeum Lotnictwa Polskiego - 25-26 czerwca 10.00-18.00

 



DZIELNICA I STARE MIASTO


ul. Św. Jana 2

Krakowskie Biuro Festiwalowe

InfoKraków

pn-nd: 9.00-19.00
pl. Wszystkich Świętych 2

Krakowskie Biuro Festiwalowe

InfoKraków

pn-nd: 9.00-17.00
ul. Powiśle 11

Krakowskie Biuro Festiwalowe

InfoKraków

pn-nd: 9.00-19.00
ul. Dietla 80/82 Śródmiejska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 9.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

ul. Krakowska 29 Śródmiejska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 9.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

ul. Lubomirskiego 7A Śródmiejska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

ul. Mikołajska 2 Śródmiejski Ośrodek Kultury pn-pt: 10.00-18.00
ul. Berka Joselewicza 28

Centrum Aktywności Seniora

Senior w Centrum

pn-wt: 10.00-14.00

śr-pt: 12.00-14.00

ul. Krupnicza 38 Centrum Aktywności Seniora

CAS w Dzielnicy I

pn-pt: 10.00-14.00
ul. Helclów 2 Dom Pomocy Społecznej pn-pt: 8.00-15.00


 

ul. Rynek Kleparski 4 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

 

 

 DZIELNICA II GRZEGÓRZKI


ul. Masarska 14 Śródmiejska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 11.00-19.00

wt, czw: 7.30-15.30

ul. Bobrowskiego 11 Śródmiejska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

al. Daszyńskiego 22 Śródmiejska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 9.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

al. Pokoju 33 Śródmiejska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

sob: 9.00-14.00

ul. Brodowicza 1 Śródmiejska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

ul. Masarskiej 14 Śródmiejski Ośrodek Kultury

Klub „STRYCH”

pn-czw: 15.00-21.00

pt: 14.00-20.00

ul. Rzeźnicza 2a

Centrum Aktywności Seniora

Dojrzały smak życia!

pn-pt: 09.00-11.00
ul. Bobrowskiego 6 Centrum Aktywności Seniora

CAS przy parafii św. Kazimierza

pn-pt: 10.00-14.00
ul. Rzeźnicza 2

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 1

 pn-pt: 08.00-15.00

 ul. Dietla

(pok. 12, III piętro)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 6

 pn-pt: 08.00-10.00 i 13.00-15.00
 ul. Ks. Gurgacza 5  Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej  pn-pt: 8.00 - 16.00


 

al. Daszyńskiego 22 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

 DZIELNICA III PRĄDNIK CZERWONY



ul. Dobrego Pasterza 6 Śródmiejska Biblioteka Publiczna

pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

al. 29 Listopada 59 Śródmiejska Biblioteka Publiczna

pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

ul. Bosaków 11 Śródmiejska Biblioteka Publiczna

pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

ul. Łąkowa 27 Śródmiejska Biblioteka Publiczna

pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

ul. Dzielskiego 2 Śródmiejska Biblioteka Publiczna

pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

ul. Ugorek 14 Śródmiejska Biblioteka Publiczna

pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

ul. Dobrego Pasterza 100 Śródmiejska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 9.00-19.00

wt: 9.00-15.30

czw: 11.00-15.30

sob: 9.00-14.00

ul. Ugorek 1

Program Aktywności Lokalnej

PAL 3 "Ugorek"

18.6 (sb): 10.30-14.00

20, 27.6 (pn): 10.00-14.00

21, 28.6 (wt): 16.00-18.00

22, 29.6 (śr): 10.00-14.00

23, 30.6 (czw): 16.00-18.00

ul. Wiśniowa 3/3

Program Aktywności Lokalnej

PAL 5 "Na Olszy"

pn-czw: 12.00 – 17.00

pt: 10.00 – 15.30

ul. Sudolska 7a Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej pn-pt: 8.00 – 16.00

 

 

 

 

 DZIELNICA IV PRĄDNIK BIAŁY


ul. Radzikowskiego 29 Krowoderska Biblioteka Publiczna pn, wt, śr, pt: 9.00-19.00

czw: 11.00-16.00

sob: 9.00-14.00

ul. Ojcowska 27 Krowoderska Biblioteka Publiczna pn, śr: 11.00-18.00

pt: 10.00-16.00

ul. Siemaszki 52 Krowoderska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-16.00

czw: 11.00-16.00

ul. Łokietka 267 Krowoderska Biblioteka Publiczna wt, czw: 11.00-19.00
ul. Opolska 37 Krowoderska Biblioteka Publiczna pn-pt: 11.00-16.00
ul. Papiernicza 2 Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki pn-pt: 13.00-17.00
ul. Rusznikarska 14

Centrum Aktywności Seniora

Uskrzydlone Centrum na Białym Prądniku

pn-pt: 10.00-14.00
ul. Wł. Łokietka 267

Centrum Aktywności Seniora

"Toń" w Toniach

pn-śr: 17.00-19.00

czw-pt: 16.00-20.00

ul. Weissa 8/21

Centrum Aktywności Seniora

CAS Azory „Nie Dzieli Nas Wiek”

pn: 10.00-12.00

wt: 11.00-12.00

śr: 11.00-13.00

czw: 15.00-17.00

pt: 16.00-19.00

ul. Radzikowskiego 37

(pok. 23)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 2

pn-pt: 08.00-15.00
ul. Ks. Siemaszki 31

Program Aktywności Lokalnej

PAL 7 "Sami dla siebie"

pn-pt: 10:00 – 14:00
ul. Jaremy 1

Program Aktywności Lokalnej

PAL 11 "Nasze Sprawy"

wtorki 12.00-17.00
ul. Kluzeka6 Dzienny Dom Pomocy Społecznej pn-pt: 9.00-16.00
ul. Korczaka 4 Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej pn-pt: 8.00 – 16.00
ul. Nad Sudołem 32 Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej pn-pt: 8.00 – 16.00
ul. Krowoderskich Zuchów 6 Klub Seniora funkcjonujące w MDPS pn-czw: 9.00 – 17.00


 

ul. Białoprądnicka 3 siedziba Rady Dzielnicy

20 czerwca, g. 11.00-16.00

21 czerwca, g. 11.00-16.00

22 czerwca, g. 11.00-16.00

23 czerwca, g. 13.00-19.00

24 czerwca, g. 11.00-15.00

25 czerwca, g. 11.00-16.00

27 czerwca, g. 11.00-20.00

28 czerwca, g. 11.00-16.00

29 czerwca, g. 11.00-16.00

30 czerwca, g. 13.00-19.00

 

 

 

 

 

DZIELNICA V KROWODRZA


ul. Królewska 59 Krowoderska Biblioteka Publiczna

pn, śr, pt: 9.00-19.00

wt, czw: 11.00-16.00

sobota: 9.00-14.00

ul. Sienkiewicza 2 Krowoderska Biblioteka Publiczna pn-pt: 11.00-16.00
ul. Wrocławska 91 Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury „Paleta”

20.06 – pn – 16.00 – 20.00

21.06 – wt – 16.00 – 20.00

22.06 – śr – 11.00 – 15.00

23.06 – czw – 16.00 – 20.00

24.06 – pt – 16.00 – 20.00

27.06 – pn – 10.00 – 14.00

28.06 – wt – 10.00 – 14.00

29.06 – śr – 8.00 – 12.00

30.06 – czw – 7.30 – 11.30

ul. Sienkiewicza 2a

Centrum Aktywności Seniora

Aktywny Senior – Optymista

pn,wt,czw: 15.00-19.00

pt-sob: 10.00-14.00

al. Słowackiego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 7

pn-pt: 08.00-15.00

 

 

Pl. Inwalidów punkt mobilny 18 czerwca, g. 12.00-16.00
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

 DZIELNICA VI BRONOWICE


ul. Balicka 297 Krowoderska Biblioteka Publiczna pn: 11.00-18.00

śr: 11.00-18.00

pt: 10.00-16.00

ul. Na Błonie 13d Krowoderska Biblioteka Publiczna pn-pt: 11.00-16.00
ul. Balicka 289

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury „Mydlniki”

pn-pt: 9.00-17.00
ul. Bandtkiego 19

Centrum Aktywności Seniora

Centrum Aktywności "Źródło"

pn-czw: 09.00-14.00
G. Zapolskiej 15 Klub Seniora funkcjonujący w MDPS pn, śr: 9.00 – 15.00

wt, czw, pt: 13.00 – 17.00

ul. Bandtkiego 19 Klub Seniora funkcjonujące w MDPS pn, wt, śr: 10.00 – 14.00

czw: 13.00 – 16.00


 

ul. Zarzecze 124 A siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

DZIELNICA VII ZWIERZYNIEC


ul. Komorowskiego 11 Krowoderska Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-16.00

czw: 11.00-16.00

ul. Fałata 2 Krowoderska Biblioteka Publiczna pn-pt: 11.00-16.00
ul. Królowej Jadwigi 37b Krowoderska Biblioteka Publiczna

pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 9.00-16.00

czw: 11.00-16.00

ul. Kamedulska 70

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury „Przegorzały”

Od 20.06 do 23.06 w godzinach 12.00 -18.00

24.06 w godzinach 17.00-19.00

ul. Królowej Jadwigi 215

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury „Wola”

pn-pt: 8.30-21.00

sb: 9.00-17.00

ul. Focha 39 B Klub Seniora funkcjonujący w MDPS wt., czw., 13.00 – 18.00


 

ul. Chełmska 16 Klub Kultury „Chełm” 18 czerwca, g. 10.00-13.00
Plac Na Stawach punkt mobilny 18 czerwca, g. 16.00-20.00
ul. Księcia Józefa 337 Szkoła Podstawowa nr 48 19 czerwca, g. 9.00-13.00
Wola Justowska, Sielanka przed Urzędem Pocztowym 20 czerwca, g. 15.00-18.00
ul. Kamedulska 70 Klub Kultury „Przegorzały” 24 czerwca, g. 17.00-19.00
ul. Korzeniaka 16 Olszanica - sala parafialna 26 czerwca, g. 10.00-13.00
ul. Prusa 18 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

 

 DZIELNICA VIII DĘBNIKI


ul. Powroźnicza 2 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –25.06. pn, wt, śr, pt: 11.00-19.00 cz: 11.00-15.00 sob.: 9.00-14.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Komandosów 1 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 12.00-19.00 wt, cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Zachodnia 7/3a Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00 wt, cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Biskupa A. Małysiaka 1

Dom Kultury Podgórze

Klub Kultury Kliny

pn-pt: 14.00-19.00
ul. Rostworowskiego 13

Dom Kultury Podgórze

Centrum Kultury Ruczaj

pn-pt: 11.00-21.00
ul. Batalionów Chłopskich 13

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Skotniki

pn-pt: 14.00-17.00
ul. Dąbrowa 3

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Kostrze

pn-pt: 12.00-14.00
ul. Dziewiarzy 7 Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Tyniec

pn-pt: 17.00-19.00
ul. Ludwinowska 11

Centrum Aktywności Seniora

CAS Lemon Fitness

pn-pt: 09.00-13.00
ul. Praska 52

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 5

pn-pt: 08.00-13.00
ul. Praska 25 Dom Pomocy Społecznej pn-pt: 8.00-15.00

 

 

ul. Dziewiarzy 7 Tyniecki Klub Kultury  25 czerwca, g. 15.00-17.00
 ul. Działowskiego 1 Centrum Sportu i Kultury „Sidzina”  26 czerwca, g. 11.00-13.00
 ul. Praska 52 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

DZIELNICA IX ŁAGIEWNIKI-BOREK FAŁĘCKI


ul. Żywiecka 32 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00 wt, cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Borsucza 12 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 9.00-19.00 wt, cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Zakopiańska 103 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn-pt: 10.00-19.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Zakopiańska 62

Dom Kultury Podgórze

Centrum Sztuki Solvay

pn-pt: 10.00-19.00
ul. Żywiecka 44

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Iskierka

pn-pt: 18.00-19.00



ul. Żywiecka 13 siedziba Rady Dzielnicy 27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

ul. Fredry 65/71 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 17

 

 

 

 

DZIELNICA X SWOSZOWICE



ul. Chałubińskiego 47 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 12.00-19.00 wt, cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Kuryłowicza 115

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Soboniowice

pn-pt: 15.00-19.00
ul. Niewodniczańskiego 74

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Wróblowice

pn-pt: 15.00-19.00


 

ul. Inicjatywy Lokalnej 5 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 



DZIELNICA XI PODGÓRZE DUCHACKIE


ul. W. Sławka 10 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00 wt, cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Halszki 1/1 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, wt, śr, pt: 9.00-19.00 cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Gołaśka 13/1 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 12.00-19.00 wt, cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Łużycka 55 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 10.00-18.00 wt, cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Łużycka 55

Dom Kultury Podgórze

Klub Kultury Piaskownica

pn-pt: 12.00-20.00
ul. Walerego Sławka 27

Centrum Aktywności Seniora

CAS Stowarzyszenia Dobrej Nadziei

pn-pt: 10.00-14.00
ul. Jana Sas-Zubrzyckiego 10 Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej pn-pt: 8.00 – 16.00


 

ul. Beskidzka 30 Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego 27 czerwca, g. 17.00-20.00
ul. Wysłouchów 34 siedziba Rady Dzielnicy 28 czerwca, g. 10.00-13.00
ul. Czarnogórska 14 Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 29 czerwca, g. 10.00-13.00
ul. Podedworze 16 Szkoła Podstawowa nr 27 30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

DZIELNICA XII BIEŻANÓW-PROKOCIM


ul. Telimeny 9 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 12.00-19.00 wt: 8.30-15.30 cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Jasińskiego 32 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniu: 23.06. cz 10.00-15.00; 24.06. pt 12.00 –19.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Spółdzielców 3 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, wt, śr, pt: 9.00-19.00 cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Teligi 24 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, wt, śr, pt: 9.00-19.00 cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Teligi 24 - Czytelnia PBP Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –25.06. pn, wt, śr, pt: 12.00-19.00 cz: 10.00-15.00 so: 9.00-14.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Ks. J. Popiełuszki 36

Dom Kultury Podgórze

Dwór Czeczów

pn-pt: 9.00-21.00
ul. Kurczaba 25

Centrum Aktywności Seniora

CAS przy parafii Miłosierdzia Bożego w Nowym Prokocimiu

pn-pt: 09.15-13.15
ul. Na Kozłówce 27

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 8

pn-pt: 08.00-10.00 i 13.00-15.00
ul. Facimiech 16 Klub Seniora funkcjonujący w MDPS pn., śr., czw., pt. 10.00 – 18.00


 

ul. Kurczaba 3 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

 DZIELNICA XIII PODGÓRZE



ul. Kingi 8 Podgórska Biblioteka Publiczna

W dniach 18.06. –24.06. pn, śr, pt: 10.00-19.00 wt, cz: 10.00-15.00

W dniach 27.06.-30.06. pn, śr, pt: 11.00-18.00

wt, cz: 09.00-15.00

ul. Sokolska 13 Dom Kultury Podgórze pn-pt: 8.00-21.00
ul. Rybitwy 61

Dom Kultury Podgórze

Klub Osiedlowy Rybitwy

pn-pt: 16.00-19.00
ul. Powstańców Wielkopolskich 3

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 3

pn-pt: 08.00-15.00
ul. Dąbrówki 7/3-4

Program Aktywności Lokalnej

PAL 4 "Stworzyć miejsce do życia"

pn-pt: 12.00-15.00
ul. Rybitwy 61

Program Aktywności Lokalnej

PAL 12 "Rybitwy"

wtorki 16.30-20.00
ul. Łanowa 43 Dom Pomocy Społecznej pn-pt: 10.00-15.00
ul. Łanowa 41 Dom Pomocy Społecznej pn-pt: 8.00-15.00

 

 

  „Powitanie Lata nad Bagrami” 18 czerwca, g. 14.00-19.00
Rynek Podgórski 1 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

 

DZIELNICA XIV CZYŻYNY


os. Dywizjonu 303 nr 1 Nowohucka Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 8.00-15.00

czw: 11.00-15.00

sob: 9.00-14.00

os. Dywizjonu 303 pawilon 1

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub 303

pn-pt: 14.00-16.00
ul. Sikorki 15

Programy Aktywności Lokalnej

PAL 6 "Sikorki"

20.06 (pn) 15.00 -18.00

21.06 (wt) 15.00- 18.00

24.06 (pt) 10.00-13.00

27.06 (pon) 15.00 - 18.00

28.06 (wt) 15.00- 18.00


 

os. Dywizjonu 303 nr 34 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

 DZIELNICA XV MISTRZEJOWICE


os. Bohaterów Września 26 Nowohucka Biblioteka Publiczna pn, wt, śr, pt: 9.00-19.00

czw: 12.00-19.00

os. Tysiąclecia 42 Nowohucka Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 8.00-15.00

czw: 11.00-15.00

sob: 9.00-14.00

os. Złotego Wieku 14

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

Klub Kuźnia

pn, śr, pt: 14.00-19.00

wt: 11.00-15.00

czw: 12.00-15.00


 

ul. Miśnieńska 58 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 DZIELNICA XVI BIEŃCZYCE


os. Kościuszkowskie 5 Nowohucka Biblioteka Publiczna pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 8.00-15.00

czw: 11.00-15.00

sob: 9.00-14.00

os. Kalinowe 4 Nowohucka Biblioteka Publiczna pn, śr, czw, pt: 12.00-19.00

wt: 8.00-15.00

os. Niepodległości 19

Centrum Aktywności Seniora

Centrum Aktywności Seniorów - Bieńczyce

pn-pt: 16.00-19.00
os. Złotej Jesień 11b/20

Program Aktywności Lokalnej

PAL 8 "Złota jesień"

20-24.06 i 27-30.06 w godzinach od 11.00 do 13.00

ul. Obrońców Krzyża 11

(Bieńczycki Plac targowy pawilon 1)

Program Aktywności Lokalnej

PAL 2 "Odkryj potencjał osiedla"

21.06 (wt) 12.00-15.00,

22.06 (śr) 15.00-17.00,

28.06 (wt) 12.00-15.00,

29.06 (śr) 15.00-17.00


 

os. Kalinowe 4 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

DZIELNICA XVII WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE


os. Na Stoku 1 Nowohucka Biblioteka Publiczna

pn, śr, pt: 12.00-19.00

wt: 8.00-15.00

czw: 11.00-15.00

sob: 9.00-14.00

os. Grębałów, ul. Styczna 1

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Dukat

pn-pt: 16.00-18.00
ul. Morcinka 15

Program Aktywności Lokalnej

PAL 9 "Zesławice i Kantorowice"

20.6 (pn): 10.00 - 14.00

21.6 (wt): 15.00 - 18.00

22.6 (śr): 10.00 -14.00

23.6 (czw): 15.00 - 18.00

24.6 (pt): 15.00 - 18.00

25.6 (sob): 12.00 - 20.00

28.6 (wt): 15.00 -18.00

29.6 (śr): 10.00 - 14.00

30.6 (czw): 15.00 -18.00


 

os. Na Stoku 15 siedziba Rady Dzilenicy

26 czerwca, g. 9.00-13.00

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

 

DZIELNICA XVIII NOWA HUTA



os. Stalowe 12 Nowohucka Biblioteka Publiczna pn, wt, śr, pt: 9.00-19.00

czw: 12.00-19.00

sob: 9.00-14.00

os. Młodości 8 Nowohucka Biblioteka Publiczna pn, śr, czw, pt: 12.00-19.00

wt: 8.00-15.00

os. Teatralne 25 Nowohucka Biblioteka Publiczna pn, śr, czw, pt: 12.00-19.00

wt: 8.00-15.00

os. Zgody 7 Nowohucka Biblioteka Publiczna pn, wt, śr, pt: 9.00-19.00

czw: 12.00-19.00

sob: 9.00-14.00

al. Jana Pawła II 232 Nowohuckie Centrum Kultury pn-pt: 12.00-18.00
os. Centrum A 6a

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Jędruś

śr, czw, pt: 12.00-17.00
os. Branice, ul. Tokarzewskiego 29

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Herkules

pn-pt: 15.00-20.00
os. Wolnica, ul. Drożyska 3 c

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Jedność

pn-pt: 16.00-20.00
os. Kościelniki, ul. Płoszczyny 1

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Pod Kasztanami

pn-pt: 15.00-19.00
os. Ogrodowe 15

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Wersalik

pn, śr: 16.00-18.00
os. Zgody 1 Ośrodek Kultury Kraków-Nowa HutaKlub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta pn-pt: 16.00-18.00

z wyjątkiem 23.06 i 24.06

ul. Górali 5

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

Biblioteka

pn: 9.00-15.00

wt, śr, pt: 12.00-19.00

czw: 12.00-15.00

 os. Centrum C10, s. 109 Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych  

20.06 (pn): 08:00-11:30, 15:00-16:00

21.06 (wt): 08:00-12:00, 13:30-16:00

22.06 (śr): 08:00-09:30

23.06 (cz): 08:00-10:00, 11:30-16:00

24.06 (pt): 08:00-09:30

27.06 (pn): 08:00-11:30, 15:00-16:00

28.06 (wt): 08:00-12:00, 13:30-16:00

29.06 (śr): 08:00-09:30

30.06 (cz): 08:00-10:00, 11:30-20:00

 os. Zielone 22  

Centrum Aktywności Seniora

Nowe Centrum Aktywności Seniorów

 pn-pt: 09.30-13.30
 os. Na Skarpie 35  

Centrum Aktywności Seniora

Centrum Senior

 pn: 16.00-19.00
 os. Szkolne 24 (pok. 12)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 4

 pn-pt: 14.00-15.00
os. Teatralne 24 (pok. 201)

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Filia nr 9

 pn-pt: 08.00-15.00
 ul. Jeziorko 42

Program Aktywności Lokalnej

PAL 1 "Razem zmieniamy"

wt, pt: 11.00-15.00
 os. Na Skarpie 35  

Programy Aktywności Lokalnej

PAL 10 "Na Skarpie"

 pn-czw: 11.00-15.00
 os. Szkolne 28 Dom Pomocy Społecznej  pn-pt: 9.00-12.00
 os. Szkolne 20  Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej  pn-pt: 10.00 – 16.00

 

 

os. Centrum C1 Sklep Hutnik Nowa Huta

28 czerwca, g. 15.00-17.00

29 czerwca, g. 15.00-17.00

os. Centrum B6 siedziba Rady Dzielnicy

27 czerwca, g. 17.00-20.00

28 czerwca, g. 10.00-13.00

29 czerwca, g. 10.00-13.00

30 czerwca, g. 17.00-20.00

 

 

 

 



 

Podmiot publikujący:
Osoba odpowiedzialna:
JAN ŻĄDŁO - DYREKTOR WYDZIAŁU
Osoba publikująca:
ALINA BRATKO
Data wytworzenia:
2016-06-03
Data publikacji:
2016-06-03
Data aktualizacji:
2016-06-20