Ambasadorzy krakowskiego sportu - promocja Miasta Krakowa przez krakowskie drużyny klubowe i krakowskich sportowców

 

W 2019 roku Urząd Miasta Krakowa kontynuuje projekt miejski „Ambasadorzy krakowskiego sportu”. To realizacja działań promocyjnych na rzecz Miasta przez krakowskie podmioty sportowe – zarówno sportowców indywidualnych, także niepełnosprawnych, jak i przez drużyny klubowe. Podstawowym warunkiem ubiegania się o realizację działań promocyjnych dla sportowców indywidualnych jest medal olimpijski, mistrzostw świata, Europy, Uniwersjady lub Akademickich Mistrzostw Świata w  dyscyplinie olimpijskiej i przynależność do klubu, którego siedzibą jest Kraków. Z kolei wymóg dla drużyn to ich gra na poziomie Ekstraklasy lub I ligi i umowa na transmisje tych występów w jednej ze stacji telewizyjnych.

 

Koordynatorem projektu jest Janusz Kozioł, Pełnomocnik Prezydenta ds. Rozwoju Kultury Fizycznej. W tej kwestii obowiązuje Zarządzenie Prezydenta Miasta Krakowa nr 462/2018 z dnia 20 lutego 2018 roku wraz z załącznikami wraz z Zarządzeniem zmieniającym nr 425/2019 z dnia 27 lutego 2019 roku.

 

 

 

INFORMACJA ADMINISTRATORA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 unijnego ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (tzw. RODO) informujemy, że administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Państwa dane osobowe, jest Prezydent Miasta Krakowa z siedzibą Pl. Wszystkich Świętych 3-4, 31-004 Kraków.

 

Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: adres pocztowy – ul. Wielopole 17a, 31-072 Kraków, adres e-mail: iod@um.krakow.pl