BIP MJO - Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

Wyszukiwanie ogłoszeń i komunikatów archiwalnych

Powrót do aktualnie publikowanych ogłoszeń i komunikatów na stronie Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie w BIP MK

Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie - Archiwum kanał rss

Metka i dziennik zmian2015-09-17 Informacja o planowanych do końca października br. wycinkach drzew w Krakowie z terenu Krowodrzy - dzielnice IV-VII

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że do końca października br. z terenu Krowodrzy - dzielnice IV-VII w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewów. Zainteresowanych prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2015-09-02 Informacja o planowanych we wrześniu br. wycinkach drzew w Krakowie z terenu Śródmieście - dzielnice I-III

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu wrześniu z terenu Śródmieścia - dzielnice I-III w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewów. Prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2015-08-27 Zmiana adresu i telefonu biura Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

W dniu 27 sierpnia 2015 r. uległ zmianie adres biura Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.

 

Metka i dziennik zmian2015-07-28 Informacja o planowanych w sierpniu br. wycinkach drzew w Krakowie z terenu Nowej Huty

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu sierpniu br. z terenu Nowej Huty w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew. Prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2015-07-24 Informacja o planowanych w lipcu i sierpniu br. wycinkach drzew w Krakowie z terenu Śródmieście - dzielnice I-III

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu lipcu z terenu Śródmieścia - dzielnice I-III w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewów. Prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2015-07-16 Informacja o planowanej wycince 7 szt. drzew z terenu lasu przy ul. Owcy-Orwicza, ul. Pod Sikornikiem w Krakowie.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu lipcu br. z terenu lasu przy ul. Owcy-Orwicza, ul. Pod Sikornikiem w Krakowie zostanie zlecona wycinka 7 szt. drzew – dębów szypułkowych o obwodach pni 184 cm, 127 cm, 155 cm, 147 cm, 160 cm, 88 cm, 99 cm. Usunięcie drzew jest podyktowane względami hodowlanymi i sanitarnych lasu oraz względami bezpieczeństwa. Na usunięcie drzew zostało wydane zezwolenie: decyzja Prezydenta Miasta Krakowa nr WS-07.6164.9.2015.PB

Metka i dziennik zmian2015-07-14 Informacja o planowanych w lipcu i sierpniu br. wycinkach drzew w Krakowie z terenu Podgórze - dzielnice VIII, IX, X, XI, XII, XIII.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu lipcu i sierpniu br. z terenu Podgórza - dzielnice VIII, IX, X, XI, XII, XIII w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewó. Prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2015-07-13 Informacja o planowanych w lipcu wycinkach drzew z terenu Krowodrzy w Krakowie - Dzielnice IV-VII

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu lipcu z terenu Krowodrzy - Dzielnice IV-VII w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewów. Prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2015-07-13 Informacja o planowanych w lipcu wycinkach drzew w Krakowie z terenu Nowej Huty

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu lipcu z terenu Nowej Huty w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewów. Prosimy zapoznać się z wykazem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11