BIP MJO - Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

Wyszukiwanie ogłoszeń i komunikatów archiwalnych

Powrót do aktualnie publikowanych ogłoszeń i komunikatów na stronie Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie w BIP MK

Komunikaty i ogłoszenia Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie - Archiwum kanał rss

Metka i dziennik zmian2015-07-14 Informacja o planowanych w lipcu i sierpniu br. wycinkach drzew w Krakowie z terenu Podgórze - dzielnice VIII, IX, X, XI, XII, XIII.

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu lipcu i sierpniu br. z terenu Podgórza - dzielnice VIII, IX, X, XI, XII, XIII w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewó. Prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2015-07-13 Informacja o planowanych w lipcu wycinkach drzew z terenu Krowodrzy w Krakowie - Dzielnice IV-VII

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu lipcu z terenu Krowodrzy - Dzielnice IV-VII w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewów. Prosimy zapoznać się z wykazem.

Metka i dziennik zmian2015-07-13 Informacja o planowanych w lipcu wycinkach drzew w Krakowie z terenu Nowej Huty

Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie uprzejmie informuje, że w miesiącu lipcu z terenu Nowej Huty w Krakowie zostaną zlecone wycinki drzew i krzewów. Prosimy zapoznać się z wykazem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11