Dokument archiwalny

Skład Obwodowych Komisji Wyborczych
Ś - Ż

OKW SIEDZIBA ADRES KOMISJI NAZWISKA IMIONA
280 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 ŚLAZIK MAGDALENA
282 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 ŚLAZIK RADOSŁAW
349 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 OS. KALINOWE 17 ŚLEDZIEWSKA KATARZYNA
73 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 UL. MIECHOWITY 11 ŚLĘCZEK AGNIESZKA
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 ŚLĘCZEK JOLANTA
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 ŚLĘZAK EWA
280 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 ŚLĘZAK MAREK LUCJAN
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 ŚLĘZAK MARZENA
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 ŚLIWA ALEKSANDER
323 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 ŚLIWA KRYSTYNA
401 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 ŚLIWA MARCIN
291 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 AL. DEMBOWSKIEGO12 ŚLIWA MARTA MARIA
165 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 ŚLIWA MICHAŁ
322 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 ŚLIWA RENATA
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLADZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A ŚLIWIŃSKA BARBARA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 ŚLIWIŃSKA MARTA
116 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 ŚLIWIŃSKI TOMASZ
121 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 ŚLIWKA MAGDALENA
408 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 OS. SPÓŁDZIELCZE 6 ŚLIZ BOGUMIŁA
201 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 ŚLUSARCZYK ANNA
423 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. ŚNIADECKICH 10 ŚLUSARCZYK JOANNA
422 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH PARZYSTYCHULICY KOPERNIKA) UL. KOPERNIKA 36 ŚLUSARCZYK STANISŁAW
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D ŚLUSARCZYK-PAŁKA REGINA
250 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 ŚLUSAREK ANNA
252 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 ŚLUSAREK ARTUR
246 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 ŚLUSAREK SYLWIA
40 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 ŚLUSAREK TOMASZ
222 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 ŚMIDOWSKI MACIEJ
31 GIMNAZJUM NR4 UL. RYNEK KLEPARSKI18 ŚMIESZEK MARCIN
72 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 123 UL. MIECHOWITY 4 ŚMIGIELSKA MARTA
216 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 ŚMISTEK OLGA
35 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. KASPROWICZA 29 ŚNIADKOWSKA KAROLINA
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 ŚREDNIAWA BOŻENA
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 ŚREDNIAWA RYSZARD
310 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 ŚWIAT KRZYSZTOF
170 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 ŚWIĄTEK GENOWEFA
14 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. RADZIWIŁŁOWSKA 8 ŚWIĄTEK MAREK
392 FILIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. J. KORCZAKA OS. SZKOLNE 5 ŚWIĄTEK WANDA
238 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 ŚWIĄTKO ALEKSY
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 ŚWIĄTKOWSKA BOŻENA
39 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 ŚWIDER MARCIN
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 ŚWIDER MARIAN
29 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 ŚWIDER PIOTR
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 ŚWIDERSKA ELŻBIETA
179 TYNIECKI KLUB KULTURY UL. DZIEWIARZY 7 ŚWIDERSKA KAROLINA
122 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 ŚWIDERSKA NATALIA
134 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKTSA UL. MAZOWIECKA 21 ŚWIDERSKA-JACHYRA BOGUMIŁA
289 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 UL. KRZEMIONKI 11 ŚWIDZIŃSKA BARBARA
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 ŚWIDZIŃSKI GRZEGORZ
308 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 ŚWIECA ANNA
51 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 UL. RZEŹNICZA 4 ŚWIERAD TOMASZ
405 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 ŚWIERCZEK ANNA
303 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 AL. JANAPAWŁAII192 ŚWIERCZEK HELENA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 ŚWIERCZEK JAKUB
313 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA I STUDIÓWURBANISTYCZNYCH UL. SKARŻYŃSKIEGO 1 ŚWIĘCH SABINA
370 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A ŚWIĘDRYCH JANUSZ
308 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 ŚWIST BARBARA
364 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 ŚWITALSKA EWA
155 KLUB KULTURY CHEŁM UL. CHEŁMSKA 16 TABASZ LIDIA
244 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 TABIŚ SŁAWOMIR
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 AL. MICKIEWICZA 5 TACIK JAN
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 UL. PODBRZEZIE 10 TACIK PIOTR
403 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR2 OS. TEATRALNE 35 TADLA MARIAN
207 KLUB OSIEDLOWY UL. NIEWODNICZAŃSKIEGO74 TALJAŃSKA ANETA
256 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 TARAPATA ARTUR
248 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24 UL. ALEKSANDRY 19 TARAPATA EDYTA
180 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 UL. TYNIECKA 122 TARCZYŃSKI KRZYSZTOF
96 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 TARGOSZ BOLKO
39 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 TARGOSZ SŁAWOMIR
277 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 TARNAWSKI KAMIL
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 TARNOWSKI MICHAŁ
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 TASIEMSKA SYLWIA
169 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 TATAR GRZEGORZ
135 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKTSA UL. MAZOWIECKA 21 TATARA MARCIN
372 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 TCHÓRZEWSKI TOMASZ
290 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 TĘCZYŃSKA ANNA
374 GIMNAZJUM NR 44 OS. NA STOKU 34 THOMAS MAGDALENA
79 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 TOBAŁA WIESŁAW
80 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 114 UL. ŁĄKOWA 31 TOBAŁA ZOFIA
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 TOBOŁA STANISŁAW
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 TOBOŁA ZOFIA
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 TOCHOWICZ KATARZYNA
1 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 TOCHOWICZ MARIA
2 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 TOCHOWICZ PIOTR
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 TOKARCZYK MONIKA
334 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 15 TOKARSKA AGATA
39 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 TOKARZ ANETA
218 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 TOKARZ EMILIA
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 TOKARZ MACIEJ
69 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 UL. MŁYŃSKA BOCZNA 4 TOKARZ MAŁGORZATA
40 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 TOKARZ MARCIN
176 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 TOMANA JACEK EDWARD
76 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 TOMASIK AGNIESZKA
303 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 AL. JANAPAWŁAII192 TOMASIK JOANNA
217 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 TOMASIK WOJCIECH
349 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 OS. KALINOWE 17 TOMASZEWSKA BEATA
81 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 TOMCZYK JANUSZ
173 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 TOMCZYK KAROLINA
112 KATOLICKI DOM KULTURY TONIE UL. ŁOKIETKA 267 TOMCZYK MARIA
50 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 TOMECZKO ANGELIKA
423 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. ŚNIADECKICH 10 TOPA TOMASZ
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 TOPÓR JÓZEF
24 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 TORBA JULIAN
274 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 UL. OKÓLNA 18 TORCZYŃSKA DANUTA
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B TOROŃ WOJCIECH
96 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 TREDER ANNA
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 TRELA DOROTA
283 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 TRELA LUCYNA
253 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. TELIMENY 31 TRELA ROBERT
282 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 TREPA ELŻBIETA IRENA
48 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SĄDOWA 4 TROICKA ELŻBIETA MARIA
204 KLUB OSIEDLOWY UL. KURYŁOWICZA 115 TROJANOWSKA IDA
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 TROJANOWSKA MARIA
203 KLUB KULTURY KOSOCICE UL. SZTAUDYNGERA 48 TROJANOWSKI JACEK
324 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 TRUTY JACEK
76 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 TRYBAŁA JÓZEF
325 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 TRYBUS AGATA
134 BIURO STUDIÓW I PROJEKTÓW ENERGETYCZNYCH ENERGOPROJEKTSA UL. MAZOWIECKA 21 TRYBUŚ MAŁGORZATA
81 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 TRZASKA KINGA
246 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 TRZCIANOWSKI JACEK
138 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 TRZCINKA MICHAŁ
410 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 UL. BRANICKA 26 TRZECIAKIEWICZ ELŻBIETA
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 TRZEPAŁKA EDWARD
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 TRZEPAŁKA JOLANTA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 TRZEWIK BARTOSZ
150 ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH NR 1 UL. SZABLOWSKIEGO 1 TRZUPEK ZOFIA
276 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 TUCZYŃSKA IZABELLA
317 ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-KSIĘGARSKICH OS. TYSIĄCLECIA 38 TUMANIK-BANASIK WALERIA
53 FILIA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 162 UL. DUCHACKA 3 TUMIDAJSKA BARBARA
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 TUMIELEWICZ MAGDALENA
167 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 TURAJ AGATA
149 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 TURAJ MAREK
194 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 TURBASA MAŁGORZATA
348 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 TURBIARZ SYLWESTER
326 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 TURCZA SEBASTIAN
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 TURCZYN ADAM
139 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 TURECKA JUSTYNA
84 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 TUREK ZBIGNIEW
420 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. HELCLÓW 2 TURLEJSKA IWONA
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 TUTAJ GRAŻYNA
66 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 162 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 4 TUTAJ JOANNA
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B TUTAK MAŁGORZATA
72 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 123 UL. MIECHOWITY 4 TWARDOSZ LUDWIK
46 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 TWARDOSZ-LEO WANDA
234 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 TWARDOWSKA EWA
413 ŚWIETLICA OSIEDLOWA UL. NADBRZEZIE 18 TWARDOWSKI BRONISŁAW
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 TWARDOWSKI MARCIN
126 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 TYCHONIAK AGATA
264 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 TYL JUSTYNA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 TYLEK KATARZYNA
239 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 TYLEK MICHAŁ
145 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B TYLEK MIROSŁAW
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 TYLEK MONIKA
48 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SĄDOWA 4 TYMIŃSKI JÓZEF
412 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 UL. DROŻYSKA 13 TYMKOWICZ-CZAJKOWSKA ANNA
277 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 TYPER JÓZEF
274 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 UL. OKÓLNA 18 TYPER LUCYNA
409 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 6 UL. PTASZYCKIEGO 9 TYPER MONIKA
20 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 1 AL. MICKIEWICZA 5 TYRAKOWSKA MAŁGORZATA
281 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 TYRAŁA JUSTYNA
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 TYRKA JAN
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 UCZNIAK STANISŁAWA
103 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 ULANIK MARIA
301 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 UNGEHEUER KRYSTYNA
344 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 URANOWSKI KAZIMIERZ
147 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 UL. SZLACHTOWSKIEGO 31 URBAN KINGA
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 URBAN TOMASZ MACIEJ
284 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 UL. GOLIKÓWKA 52 URBAN WIESŁAW
164 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 URBANIAK ANDRZEJ
156 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 139 UL. KORZENIAKA 18 URBANIAK PIOTR
347 GIMNAZJUM NR 42 OS. STRUSIA 19 URBANIAK ZBIGNIEW
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D URBANIEC IZABELLA
180 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 UL. TYNIECKA 122 URBANIK MAGDALENA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 URBANIK MAGDALENA
182 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 3 UL. PRASKA 64 URBANIK MARIA
190 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 URBANIK PIOTR
174 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 URBAŃCZYK JERZY
173 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 URBAŃCZYK MARTA
154 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 URBAŃSKA AGNIESZKA
30 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 URBAŃSKA DOMINIKA
421 ARESZT ŚLEDCZY UL. MONTELUPICH 7 URBAŃSKA JOANNA
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 URBAŃSKI MACIEJ
139 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 URODA KATARZYNA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 URYCH KAROL
326 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 URYCH KRYSTYNA
410 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 UL. BRANICKA 26 URYGA AGNIESZKA
195 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 URZĘDOWSKA ANNA
413 ŚWIETLICA OSIEDLOWA UL. NADBRZEZIE 18 UTYLSKA ANNA
441 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. L. RYDYGIERA OS. ZŁOTEJ JESIENI 1 UTYLSKA BOŻENA
442 ZAKŁAD KARNY KRAKÓW-NOWA HUTA UL. SPŁAWY 2 UTYLSKI EDWARD
371 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 OS. NA STOKU 52 UZIEL AGNIESZKA
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 VAN-SELOW DOROTA
443 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO OS. NA SKARPIE 66 WACH ALEKSANDRA ANNA
401 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 WACHNIK STANISŁAW
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 WACHOWICZ MAGDALENA
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 WACŁAWCZYK-GANCAREK BARBARA
249 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 WADAS PAULINA
317 ZESPÓŁ SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-KSIĘGARSKICH OS. TYSIĄCLECIA 38 WADOWSKA ELŻBIETA
367 KLUB KRZESŁAWICE UL. WAŃKOWICZA 17 WADOWSKI HENRYK
343 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 WAGA JAROSŁAW
365 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 WAGA JOANNA
206 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 147 UL. ZBYDNIOWICKA 1 WAGNER BOGUMIŁ
84 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 WAJDA KRZYSZTOF
85 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 WAJDA MAŁGORZATA
314 PRZEDSZKOLE NR 177 OS. KOMBATANTÓW 13 WALA JACEK
436 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY UL. WIELICKA 267 WALAS ELŻBIETA
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 WALAS JOWITA
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 WALASEK ANTONI
138 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 WALASEK IRENA
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 WALASZCZYK TOMASZ
109 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 WALASZEK IRENA
38 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 WALAWENDER DAWID
35 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. KASPROWICZA 29 WALAWENDER MAREK
258 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 WALCZAK ANNA
410 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 UL. BRANICKA 26 WALCZAK BARBARA
279 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 WALCZAK EWA KATARZYNA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 WALCZAK IWONA
413 ŚWIETLICA OSIEDLOWA UL. NADBRZEZIE 18 WALCZAK MAŁGORZATA
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 WALCZAK MARTA
217 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 WALCZAK ROMAN
18 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 WALCZY BEATA
355 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 WALCZYK IWONA
225 ŚWIETLICA MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNIKACYJNEGO UL. SŁAWKA 10 WALCZYK JUSTYNA
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 WALEROWSKA EWA
213 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 134 UL. KŁUSZYŃSKA 46 WALEROWSKI MAREK
332 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 WALIGÓRA PAWEŁ
329 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 WALIGÓRA WIOLETTA
48 XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SĄDOWA 4 WALIGÓRSKA SYLWIA
34 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY UL. GRUNWALDZKA 5 WALIGÓRSKA URSZULA
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 WALIGÓRSKI DOMINIK
427 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SENIORA NAFTOWCA UL. KLUZEKA 6 WALIGÓRSKI JANUSZ
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 WALKA PAWEŁ
161 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 WALKA PIOTR
77 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 WALKIEWICZ ZDZISŁAW
167 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 WALLIS EWELINA
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 WALOR TOMASZ
68 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 WAŁACH ANNA
436 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY UL. WIELICKA 267 WAŁACH WIESŁAWA
109 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 WANIC ADAM
107 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 WANIC WOJCIECH
77 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 UL. UŁANÓW 3 WAPIENNIK AURELIA
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 WARCHAŁ ROBERT
232 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 WARCHOLIŃSKA ELŻBIETA
234 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 WARCHOLIŃSKA JOANNA
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 WARCHOŁ DOROTA
36 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 10 UL. LUBOMIRSKIEGO 21 WARCZEWSKI ANTONI
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 WARDAS JERZY
199 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 UL. FREDRY 65 WARDAS MATEUSZ
300 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 2 AL. SKRZYNECKIEGO12 WARDAS PIOTR
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 WARDĘGA MACIEJ
342 PUBLICZNA SZKOŁAPODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 WAREJKO-ROWDO ALICJA
343 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 OS. WYSOKIE 6 WAREJKO-ROWDO ANNA
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 WARMIŃSKI JĘDRZEJ
36 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 10 UL. LUBOMIRSKIEGO 21 WARSZAWSKA STANISŁAWA
73 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 12 UL. MIECHOWITY 11 WARSZAWSKA-JUREK JADWIGA
50 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 WARSZAWSKI ADAM
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A WASIK MONIKA
54 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 WASSERMANN ANNA
32 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 WASSERMANN LUCYNA
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 WAŚKIEWICZ ZOFIA
53 FILIA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 162 UL. DUCHACKA 3 WAŚKO-KOZŁOWSKA GRAŻYNA
57 KLUB MUZYKI WSPÓŁCZESNEJ MALWA UL. DOBREGO PASTERZA 6 WAŚNIOWSKA MAGDALENA
35 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. KASPROWICZA 29 WATOŁA BARBARA
295 GIMNAZJUM NR 34 UL. POTEBNI 7 WATOŁA WOJCIECH
272 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 123 UL. OKÓLNA 16 WAWRO KATARZYNA
27 XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. KROWODERSKA 17 WAWRZKIEWICZ ANNA
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 WAWRZYNEK MARIA
257 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 UL. LILII WENEDY 7 WAWRZYNIECKI KRZYSZTOF
354 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 WAWRZYNKIEWICZ MAREK
376 GIMNAZJUM NR 43 UL. ŁUCZANOWICKA 2A WAZOWICZ STANISŁAWA
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 WĄS BARBARA
304 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 WĄSEK MAGDALENA
377 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 UL. JASKROWA 5 WĄSIEL DOMINIK
96 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 WĄSOWSKA LEOKADIA
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 WĄTOR TOMASZ
98 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 UL. SIEWNA 23 C WĄTROBA MAGDALENA
164 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 WCISŁO AGNIESZKA
111 ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO UL. WYBICKIEGO 3 A WCISŁO ARTUR
238 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 WCISŁO KATARZYNA
425 KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II UL. PRĄDNICKA 80 WCISŁO MAREK
53 FILIA PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO NR 162 UL. DUCHACKA 3 WCISŁO TOMASZ
149 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 WEGSCHEIDER-SCHLAG GRAŻYNA
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 WEJDMAN WOJCIECH
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 WERS-PŁASZEWSKA IWONA MONIKA
160 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 UL. PRUSA 18 WĘGLARZ MACIEJ
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 WĘGRZYN BARBARA
66 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 162 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 4 WĘGRZYN-GAWEŁ RENATA
233 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 WĘGRZYNOWICZ LIDIA
255 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 WĘGRZYNOWSKA ELŻBIETA
256 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 WĘGRZYNOWSKI KAROL
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 WIATRAK JAROSŁAWA
376 GIMNAZJUM NR 43 UL. ŁUCZANOWICKA 2A WIATRAK MAŁGORZATA
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 WIATRAK MICHAŁ
377 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 78 UL. JASKROWA 5 WIATRAK PAWEŁ
35 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. KASPROWICZA 29 WICHER DARIUSZ
324 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 WICHER KATARZYNA
358 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 WICHEREK ELŻBIETA
5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 WIDERSKA KATARZYNA
133 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. LUBELSKA 27 WIDŁAK ADRIAN
59 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 WIDŁAK BARBARA
131 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 WIDŁAK DANIEL
114 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 WIDŁAK DOMINIK
167 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 WIDŁAK GENOWEFA
168 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 WIDŁAK KRZYSZTOF
292 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 WIDOMSKA TERESA
335 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A WIDÓREK ELŻBIETA
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 WIDUR CZESŁAW
436 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY UL. WIELICKA 267 WIDZIOŁEK PIOTR
251 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 WIECHA KATARZYNA
210 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 97 UL. ARMII KRAKÓW 76 WIECHEĆ MAŁGORZATA
168 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 WIECIECH BEATA
30 X LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. WRÓBLEWSKIEGO 8 WIECZOREK DANUTA
58 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 WIECZOREK KINGA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 WIECZOREK MARCIN
433 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 WIECZOREK MARIUSZ
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 WIECZOREK PAULINA
415 SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO UL. TRYNITARSKA 11 WIECZOREK ZOFIA
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 WIELGUS ANNA
408 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH NR 2 OS. SPÓŁDZIELCZE 6 WIELGUS FRANCISZEK
192 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 WIELGUS JUSTYNA
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 WIELGUS KATARZYNA
49 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 WIELICZKO DANUTA
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 WIELICZKO JOANNA
306 ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY NR 12 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 23 WIELICZKO MAGDALENA
132 GIMNAZJUM NR 16 UL. KONARSKIEGO 2 WIERBA MARCIN
434 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEKSTAROMIEJSKICH UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 WIERCIAK KRYSTYNA
368 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 112 OS. NA WZGÓRZACH 11 WIERCIAK ŁUKASZ
181 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 UL. ĆWIKŁOWA 1 WIERTEK MONIKA
330 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 WIERZBICKA GRAŻYNA
381 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 WIESER GRAŻYNA
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 WIESER OLAF
297 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 91 UL. DEKERTA 18 WIESZCZAK URSZULA BOŻENA
125 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 WIĘCEK BEATA
341 PUBLICZNA SZKOŁAPODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 WIĘCEK DARIUSZ
359 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 86 OS. JAGIELLOŃSKIE 18 WIĘCEK WITOLD
254 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 WIĘCKOWSKA KAMILA
416 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA UL. SKARBOWA 1 WIKTOR EWA
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 WILAMSKI TOMASZ
100 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 WILANOWSKI JAN
62 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A WILCZEK BARBARA
5 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 WILCZKIEWICZ EUGENIA
245 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 UL. BIEŻANOWSKA 204 WILCZKIEWICZ TADEUSZ
23 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 WILCZYŃSKA BOGUSŁAWA
28 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 44 UL. ŻUŁAWSKIEGO 9 WILCZYŃSKA EWA
428 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCHI ADMINISTRACJI UL. GALLA 25 WILCZYŃSKI PAWEŁ
351 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 WILGOCKA HELENA
146 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 UL. WIERZYŃSKIEGO 3 WILISOWSKA BOGUMIŁA
388 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 WILK ANDRZEJ
102 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 WILK EWA
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 WILK HALINA
62 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A WILK JANUSZ
349 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 82 OS. KALINOWE 17 WILK JOANNA
365 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 WILK MARZENA
112 KATOLICKI DOM KULTURY TONIE UL. ŁOKIETKA 267 WILK PIOTR
229 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 WILK ZDZISŁAWA
120 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR51 AL. KIJOWSKA 8 WINDAK ZENON
266 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY - FILIA UL. NA WRZOSACH 57 WINIARSKA SYLWIA
267 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 UL. POPŁAWSKIEGO 17 WINIARSKI TOMASZ
363 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 WINKLER AGATA
277 GIMNAZJUM NR 31 UL. SPÓŁDZIELCÓW 5 WIRGA MONIKA
149 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 WIROŃSKA EWA
392 FILIA MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY IM. J. KORCZAKA OS. SZKOLNE 5 WISZNIEWSKA BEATA
345 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 WIŚNIEWOLSKI ŁUKASZ
130 IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CZAPIŃSKIEGO 5 WIŚNIEWSKA DANUTA
27 XXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. KROWODERSKA 17 WIŚNIEWSKI ANDRZEJ
82 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 WIŚNIEWSKI MARIUSZ
97 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 WIŚNIEWSKI PAWEŁ
410 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 UL. BRANICKA 26 WIŚNIEWSKI PIOTR
92 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW
36 ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 10 UL. LUBOMIRSKIEGO 21 WIŚNIOWSKA IRENA
37 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 UL. TOPOLOWA 22 WIŚNIOWSKI DANIEL
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D WIŚNIOWSKI MARCIN
376 GIMNAZJUM NR 43 UL. ŁUCZANOWICKA 2A WIŚNIOWSKI MAREK
42 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 WITEK ELŻBIETA
188 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 WITEK MARCIN
44 MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ - FILIA NR 1 UL. ROGOZIŃSKIEGO 5 WITEK RENATA
198 CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY UL. ZAKOPIAŃSKA 62 WITEK WŁADYSŁAW
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 WITKIEWICZ ANTONINA
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 WITKOWICZ DOMINIKA
216 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 WITKOWICZ JUSTYNA
215 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 WITKOWICZ PAULINA
240 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 WITKOWSKA AGNIESZKA
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 WITKOWSKA ANNA
306 ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY NR 12 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 23 WITKOWSKA ANNA
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 WITKOWSKA DANUTA
233 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 WITKOWSKA KINGA
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 WITKOWSKA ROKSANA
155 KLUB KULTURY CHEŁM UL. CHEŁMSKA 16 WITKOWSKI KRZYSZTOF
429 5 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ UL. WROCŁAWSKA 1-3 WITKOWSKI TOMASZ
307 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 WITKOWSKI ZBIGNIEW
174 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 WITULSKA AGNIESZKA
193 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 WITUSZYŃSKA INGA
364 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 WLAZŁO BOŻENA
128 SAMORZĄDOWY OŚRODEK PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZY DLADZIECI PRZEDSZKOLNYCH UL. MAZOWIECKA 30 A WLAZŁO IZABELA
71 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 WLAZŁO KAROL
87 KLUB KULTURY VADEMECUM UL. RADZIKOWSKIEGO 29 WLAZŁO KATARZYNA
364 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 WLAZŁO KATARZYNA
81 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 WŁADEK MAŁGORZATA
67 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 WŁOCHYŃSKI ADAM
237 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 WŁODARCZYK AGNIESZKA
248 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24 UL. ALEKSANDRY 19 WŁODARCZYK ANNA
290 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. RYNEK PODGÓRSKI 1 WŁODARCZYK DOROTA
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 WŁODARCZYK KATARZYNA
226 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 WŁODARCZYK KRYSTYNA
431 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCYSPOŁECZNEJ UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 WŁODARCZYK LESZEK
230 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 WŁODARCZYK MARCIN
222 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 WŁODARCZYK MAREK
258 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 WŁODARCZYK URSZULA
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 WŁODARSKA KRYSTYNA
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 WŁODARSKA WANDA
366 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 WŁODARSKI EDWARD
102 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 WŁODEK ALEKSANDRA
262 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 WŁODEK JANUSZ
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 WŁOSIK HALINA
258 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 WŁOSIK JAKUB
26 MAŁOPOLSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI UL. GARBARSKA 1 WNĘK ALEKSANDRA
3 PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ URZĘDU MIASTA KRAKOWA UL. JÓZEFA 7 WNĘK BARBARA
1 GIMNAZJUM NR 3 UL. WĄSKA 5 WNĘK KAROLINA
169 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 WODZIŃSKA AGNIESZKA
187 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 2 UL. LIPIŃSKIEGO 2 WOJAKOWSKA MONIKA
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 WOJAS DOROTA
162 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 UL. SYROKOMLI 21 WOJAS JACEK
412 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 UL. DROŻYSKA 13 WOJAS MARIA
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA
337 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A WOJCIECHOWSKA BEATA
328 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 OS. ZŁOTEGO WIEKU 4 WOJCIECHOWSKA EDYTA
308 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 WOJDAN ANDRZEJ
38 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH MISTRZOSTWA SPORTOWEGO UL. GROCHOWSKA 20 WOJNAR ALINA
383 KLUB WERSALIK OS. OGRODOWE15 WOJNAR ZENON
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIECENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 WOJSŁAW ANNA
154 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 WOJTACHA MARIA
35 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. KASPROWICZA 29 WOJTANEK GRZEGORZ
17 I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE PL. NA GROBLACH 9 WOJTANOWICZ ALICJA MARIA
205 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 UL. TUCHOWSKA 113 WOJTAS BARTOSZ
415 SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO UL. TRYNITARSKA 11 WOJTAS DANUTA BEATA
179 TYNIECKI KLUB KULTURY UL. DZIEWIARZY 7 WOJTAS PIOTR
106 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 WOJTUNIK ADAM
105 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 WOJTUNIK DOMINIKA
154 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 UL. KSIĘCIA JÓZEFA 337 WOJTYCZA ANNA
381 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 WOJTYŚ PIOTR
90 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 WOLAK ARTUR
149 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 WOLAK HALINA
113 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 WOLAK IRENA
283 ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 UL. GOSZCZYŃSKIEGO 44 WOLAK KAZIMIERZ
114 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 WOLAK ZBIGNIEW
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A WOLAK-KWIATKOWSKA KRYSTYNA
375 KLUB OSIEDLOWY DUKAT UL. STYCZNA 1 WOLFRAM KINGA
234 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 WOLICKI GRZEGORZ
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D WOLSKA MARIA
265 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 15 UL. RYDYGIERA 20 WOLSZA PAWEŁ
303 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 64 AL. JANAPAWŁAII192 WOŁOCH AGNIESZKA
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 WOŁOCH ARTUR
220 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 33 UL. RŻĄCKA 1 WOŁOSIEWICZ ANNA
21 ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH UL. LORETAŃSKA 16 WOŁOSZYN WOJCIECH
425 KRAKOWSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II UL. PRĄDNICKA 80 WOŁOSZYŃSKA MARTA
63 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A WOŁOWNIK JOANNA
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D WOŁYNIEC BENEDYKT
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D WOŁYNIEC RAMONA
96 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 107 UL. ZDROWA 6 WORŁOWSKA AGNIESZKA
365 GIMNAZJUM NR 41 OS. JAGIELLOŃSKIE 17 WOROBIAK PAWEŁ
428 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAWWEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI UL. GALLA 25 WOSIK BEATA
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 WOSIK BOGUMIŁA
35 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. KASPROWICZA 29 WOSIK KAZIMIERZ
52 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 UL. KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1 WOSIK KRZYSZTOF
424 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTRFELICJANEK UL. KOŁŁĄTAJA 7 WOSIK MARIAN
327 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 WOSIK MICHAŁ
418 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. ANTONIEGO PROWINCJI M. B.ANIELSKIEJ ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH UL. KROWODERSKA 7 WOSIK-OLESEK EWA
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 WOŹNIACKA JADWIGA
163 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 WOŹNIAK ANDRZEJ
162 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH NR 1 UL. SYROKOMLI 21 WOŹNIAK ANDRZEJ
105 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 WOŹNIAK ELŻBIETA
352 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 16 OS. NIEPODLEGŁOŚCI 19 WOŹNIAK HELENA
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 WOŹNIAK MARCIN
248 FILIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 24 UL. ALEKSANDRY 19 WOŹNIAK WITOLD
54 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 WOŹNIAK-NĘDZA HALINA
4 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 UL. MIODOWA 36 WOŹNIAK-NOWAK KATARZYNA
387 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 WOŹNICA EWA
278 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 WÓJCIAK BARBARA
12 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 WÓJCIAK EWELINA
297 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 91 UL. DEKERTA 18 WÓJCIAK LAURA
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 WÓJCICKA KINGA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 WÓJCICKI PIOTR
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 WÓJCICKI WIESŁAW
203 KLUB KULTURY KOSOCICE UL. SZTAUDYNGERA 48 WÓJCIK AGNIESZKA
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 WÓJCIK ANNA
66 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 162 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 4 WÓJCIK ANNA
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 WÓJCIK DOMINIKA
254 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 WÓJCIK JANUSZ PAWEŁ
214 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 27 UL. PODEDWORZE 16 WÓJCIK LESŁAW
243 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 WÓJCIK MARIA
385 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 WÓJCIK MICHAŁ
68 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 WÓJCIK MONIKA
398 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE BAJKA OS. UROCZE 6 WÓJCIK ZOFIA
364 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 101 OS. JAGIELLOŃSKIE 9 WÓJTOWICZ BEATA
168 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 72 AL. MODRZEWIOWA 23 WÓJTOWICZ EWELINA
23 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 WÓJTOWICZ-KORZENIOWSKA HENRYKA
280 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 UL. MYŚLIWSKA 64 WRONA ALFRED ZYGMUNT
23 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 WRONA BOŻENA
230 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 WRONA JÓZEF
361 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 WRONA JUSTYNA
360 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 WRONA KATARZYNA
252 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 WRONA KRYSTYNA
229 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 WRONA KRZYSZTOF
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 WRONA MAGDALENA
22 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO- WYCHOWAWCZY NR 1 UL. SZUJSKIEGO 2 WRONA MARIA
33 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 11 UL. WYRWIŃSKIEGO 1 WRONKA ALDONA
431 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCYSPOŁECZNEJ UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 WRONKA TOMASZ
125 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 WROŃSKA AGNIESZKA
251 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 WRÓBEL ALEKSANDER
246 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 WRÓBEL ANNA
269 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOMY POGODNEJ JESIENI UL. JASIŃSKIEGO 32 WRÓBEL DANUTA
249 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 WRÓBEL KATARZYNA
117 VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SKARBIŃSKIEGO 5 WRÓBEL PIOTR
76 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 WRÓBEL PRZEMYSŁAW
71 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 WRÓBLEWSKA CECYLIA JÓZEFA
259 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 117 UL. KURCZABA 15 WRÓBLEWSKA MARIA
257 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 35 UL. LILII WENEDY 7 WRÓBLEWSKI BOGDAN
147 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 93 UL. SZLACHTOWSKIEGO 31 WRZEŚNIAK JERZY
46 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 WSZELAKA MAGDALENA
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 WSZELAKI PAWEŁ
335 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A WSZOŁEK ANNA
333 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 WSZOŁEK BOGUMIŁA
334 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 15 WSZOŁEK LESŁAW
440 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. SOŁTYSOWSKA 13D WSZOŁEK NINA
63 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A WSZOŁEK RYSZARD
18 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 WTORKIEWICZ KRYSTYNA
318 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 126 OS. TYSIĄCLECIA 57 WYDRA ARTUR
391 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 5 OS. SŁONECZNE12 WYDRYCH PIOTR
299 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA UL. WIELICKA 76 WYGODA IRENA
412 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 142 UL. DROŻYSKA 13 WYKA KAROLINA
242 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 WYRĘBKOWSKI ROBERT
299 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABEL SALA KONFERENCYJNA UL. WIELICKA 76 WYROBA JAKUB
298 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KRAKOWSKIECENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ UL. WIELICKA 73 WYROBA WOJCIECH
437 ARESZT ŚLEDCZY UL. CZARNIECKIEGO 3 WYROBIEC ŁUKASZ
185 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 WYSOCKI ADAM
50 VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. GRZEGÓRZECKA 24 WYSPIAŃSKA WANDA
238 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 WYWIAŁ KRYSTYNA
124 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 ZABDYR AGNIESZKA
123 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 ZABDYR MARIUSZ
434 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEKSTAROMIEJSKICH UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 ZABŁOCKA ANNA
110 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 ZABŁOCKA MARTA
180 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 UL. TYNIECKA 122 ZABŁOCKA-CZERNIK ZOFIA
235 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 162 UL. STOJAŁOWSKIEGO 31 ZABŁOCKI TADEUSZ
399 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA OS. GÓRALI 5 ZABORSKI NORBERT
67 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64 UL. SADZAWKI 1 ZACHARA EWELINA
61 GIMNAZJUM NR9 UL. KAZIMIERZA ODNOWICIELA 2 ZACHARA MAGDALENA
420 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. HELCLÓW 2 ZACZEK LUDWIKA
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 ZACZKOWSKA AGNIESZKA
186 GIMNAZJUM NR22 UL. SKWEROWA 3 ZADWORNA EWA
34 MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY UL. GRUNWALDZKA 5 ZAGAJEWSKA LEOKADIA
152 CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO UL. SZABLOWSKIEGO 1B ZAGÓL EWA
37 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 UL. TOPOLOWA 22 ZAGÓRSKA JOANNA
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D ZAGROBELNA-SUCHY EWA
149 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 UL. ZŁOTY RÓG 30 ZAITZ MAŁGORZATA
89 GIMNAZJUM NR14 UL. CZERWIEŃSKIEGO 16 ZAJĄC AGNIESZKA
173 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 ZAJĄC ALEKSANDER
443 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. S. ŻEROMSKIEGO OS. NA SKARPIE 66 ZAJĄC APOLONIA
71 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 ZAJĄC ELŻBIETA
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 ZAJĄC EUGENIUSZ
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 ZAJĄC GRZEGORZ
103 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 ZAJĄC JADWIGA
191 GIMNAZJUM NR 21 UL. KOMANDOSÓW 29 ZAJĄC JAROSŁAW
405 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 ZAJĄC KATARZYNA
386 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 OS. NA SKARPIE 8 ZAJĄC LUCYNA
86 XIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CHEŁMOŃSKIEGO 37 ZAJĄC MARCIN
256 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 ZAJĄC MARIA
382 GIMNAZJUM NR 45 OS. WILLOWE 1 ZAJĄC MARIA
177 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 ZAJĄC MIŁOSZ
406 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 ZAJĄC PAULINA
312 URZĄD MIASTA KRAKOWA ARCHIWUM UL. NA ZAŁĘCZU 3 ZAJĄC PAWEŁ
407 GIMNAZJUM NR 48 OS. KOLOROWE 29 ZAJĄC ROBERT
255 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41 UL. JERZMANOWSKIEGO 6 ZAJĄC TERESA
14 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. RADZIWIŁŁOWSKA 8 ZAJĄC WANDA
286 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 ZAJĄC WIESŁAW
383 KLUB WERSALIK OS. OGRODOWE15 ZAJĄC WŁADYSŁAW
247 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 12 UL. TELIMENY 9 ZAJDEL-WITEK MAŁGORZATA
311 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 182 OS. DYWIZJONU 303 12 ZAKRZEWSKA ANNA
76 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 UL. SENIORÓW LOTNICTWA 5 ZAKRZEWSKA STANISŁAWA
9 GIMNAZJUM NR 1 UL. BERNARDYŃSKA 7 ZAKRZEWSKI JAKUB
74 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1 UL. PILOTÓW 51 ZALEJSKA ANNA
164 GIMNAZJUM NR 20 UL. SENATORSKA 35 ZALESKI MAŁGORZATA
111 ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO UL. WYBICKIEGO 3 A ZALESKI PAWEŁ
122 AKADEMIA PEDAGOGICZNA UL. PODCHORĄŻYCH 2 ZALESKI RADOSŁAW
166 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 78 ZAMOJSKA EWA
262 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 4 UL. ŻABIA 20 ZAMORSKA MAJA
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 ZANIEWSKA BARBARA
55 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 ZANIEWSKA EWA
250 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24 UL. ALEKSANDRY 17 ZAPAŁOWSKA MAGDALENA
308 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 ZAPART ANNA
331 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 ZAPART EWA
94 WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA UL. PRĄDNICKA 76 ZAPART WIESŁAWA
98 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 175 UL. SIEWNA 23 C ZAPOROWSKA ELŻBIETA
99 GIMNAZJUM NR 13 UL. MACKIEWICZA 15 ZAPOROWSKI RYSZARD
355 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 ZAPRZELSKA TERESA
169 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 ZARASKA PIOTR
103 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 UL. ZIELIŃSKA 30 ZARĘBSKA BOŻENA
105 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 ZARĘBSKA-KURZELEWSKA ELŻBIETA
104 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 165 UL. DANKA 1 ZARĘBSKI PIOTR
197 KLUB KULTURY ISKIERKA UL. ŻYWIECKA 44 ZARZYCKA ANTONINA
441 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. L. RYDYGIERA OS. ZŁOTEJ JESIENI 1 ZARZYCKA BOŻENA
198 CENTRUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ SOLVAY UL. ZAKOPIAŃSKA 62 ZARZYCKA EWA
433 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 ZARZYCKA URSZULA
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 ZASADA MAŁGORZATA
139 GIMNAZJUM NR17 UL. LITEWSKA 34 ZATOROWSKI MAREK
434 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SIÓSTR SŁUŻEBNICZEKSTAROMIEJSKICH UL. PODGÓRKI TYNIECKIE 96 ZATORSKI JÓZEF
70 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 ZAUCHA DOMINIKA
202 KLUB BORSUCZEK SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ CEGIELNIANA UL. BORSUCZA 12 ZAUS BARBARA
171 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 ZAUS KATARZYNA
322 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 ZAWADA ANNA
441 WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. L. RYDYGIERA OS. ZŁOTEJ JESIENI 1 ZAWADA ANNA
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B ZAWADZIŃSKA JANINA
245 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 UL. BIEŻANOWSKA 204 ZAWADZKA ALFREDA
174 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 UL. PSZCZELNA 13 ZAWADZKI MICHAŁ
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D ZAWALSKA IWONA
433 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. BRATA ALBERTA UL. NOWACZYŃSKIEGO 1 ZAWALSKA-DYLĄG IRENA
228 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 ZAWISZA ANNA
229 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 7 UL. SERBSKA 14 ZAWISZA RYSZARD
211 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 ZAWISZA ZENON
331 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 ZĄBKOWSKA-KRUCZEK KATARZYNA
390 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 88 OS. SZKLANE DOMY 2 ZBOROCH MARZENA
107 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 ZBOROWSKA WŁADYSŁAWA
200 MIEJSKIE PRZEDSIĘBORSTWO KOMUNIKACYJNE UL. BROŻKA 3 ZBOROWSKA-ŻYŁA BARBARA
327 GIMNAZJUM NR37 OS. ZŁOTEGO WIEKU 36 ZBRZEŹNIAK BOGUSŁAW
332 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 144 OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 13 ZBRZEŹNIAK HALINA
16 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 ZDEB JANUSZ
24 II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. SOBIESKIEGO 9 ZDEB MICHAŁ
15 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 UL. MARKA 34 ZDEB ZOFIA
361 ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH NR 1 OS. ZŁOTEJ JESIENI 16 ZDECHLIK TOMASZ
46 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 ZEGARTOWSKA JADWIGA
157 KLUB KULTURY PRZEGORZAŁY UL. KAMEDULSKA 70 ZELECH ANITA
384 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 46 OS. NA SKARPIE 46 ZELEK ELŻBIETA EWA
141 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D ZEMLIK ANNA
108 GIMNAZJUM NR 12 UL. KLUCZBORSKA 3 ZEMLIK MAREK
142 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D ZEMLIK MARTA
144 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 UL. NA BŁONIE 15 B ZEMLIK URSZULA
93 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 113 UL. STACHIEWICZA 33 ZĘBALA MONIKA
83 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 121 UL. STACHIEWICZA 21 ZGAŁA MAŁGORZATA
18 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 UL. SMOLEŃSK 5/7 ZGAŁA ZBIGNIEW
40 GIMNAZJUM NR 7 UL. JACHOWICZA 5 ZGŁOBIK DANUTA
56 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 95 UL. WILEŃSKA 9 ZGŁOBIK MARIA
21 ZESPÓŁ SZKÓŁ ENERGETYCZNYCH UL. LORETAŃSKA 16 ZIAJA KRYSTYNA
293 GIMNAZJUM NR 35 UL. LIMANOWSKIEGO 60/62 ZIARKO BARBARA
375 KLUB OSIEDLOWY DUKAT UL. STYCZNA 1 ZIELENIAK DAWID
197 KLUB KULTURY ISKIERKA UL. ŻYWIECKA 44 ZIELIŃSKA AGNIESZKA
127 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 UL. URZĘDNICZA 65 ZIELIŃSKA ANNA
83 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 121 UL. STACHIEWICZA 21 ZIELIŃSKA BEATA
351 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 92 OS. KALINOWE 18 ZIELIŃSKA DANUTA
428 ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAWWEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI UL. GALLA 25 ZIELIŃSKA ELŻBIETA
309 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14 OS. DYWIZJONU 303 66 ZIELIŃSKA ELŻBIETA
199 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 56 UL. FREDRY 65 ZIELIŃSKA KATARZYNA
143 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 153 UL. NA BŁONIE 15 D ZIELIŃSKA MAŁGORZATA
129 AKADEMIA EKONOMICZNA - INSTYTUT TOWAROZNAWSTWA UL. SIENKIEWICZA 4 ZIELIŃSKA MAŁGORZATA
45 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 ZIELIŃSKA MARIA
183 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI UL. MONTE CASSINO 31 ZIELIŃSKI ŁUKASZ
205 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 136 UL. TUCHOWSKA 113 ZIELIŃSKI PAWEŁ
291 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 AL. DEMBOWSKIEGO12 ZIELIŃSKI WOJCIECH
171 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 53 UL. SKOŚNA 8 ZIEMBA KRZYSZTOF
123 XXXI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. ZAKĄTEK 2 ZIEMBIŃSKI MICHAŁ
209 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 UL. MYŚLENICKA 112 ZIEMIAŃSKI JAKUB
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 ZIEMNIAK ELŻBIETA
194 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 UL. KOMANDOSÓW 29 ZIERNICKI GRZEGORZ
81 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 UL. STAWOWA 179 ZIĘBA JOLANTA MARIA
439 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. ŁANOWA 41 ZIĘBA PAWEŁ
92 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 118 UL. MODRZEJEWSKIEJ 21 ZIĘTARA JAROSŁAW
338 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A ZIĘTARA MAŁGORZATA
321 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 130 OS. OŚWIECENIA 30 ZIMNICKA MAŁGORZATA
233 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 ZIMNY DOROTA
302 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 ZIOMEK ADRIAN
58 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 ZIOMEK BEATA
221 ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 1 UL. KAMIEŃSKIEGO 49 ZIOMEK IWONA
43 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 ZIOMEK KAZIMIERZ
59 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 178 UL. SUDOLSKA 3 ZIOMEK MIECZYSŁAW
177 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 ZIÓŁKOWSKA ANNA
369 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 129 OS. NA WZGÓRZACH 13 A ZŁOCIAK AGNIESZKA
224 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 ZNAJDEK DOMINIK
94 WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA UL. PRĄDNICKA 76 ZUBEL KRZYSZTOF
335 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A ZUGAJ CELESTYNA
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 ZUZIA KATARZYNA
14 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. RADZIWIŁŁOWSKA 8 ZUZIA MAGDALENA
63 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 UL. STRZELCÓW 5 A ZWIECH BARTŁOMIEJ
64 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 65 UL. STRZELCÓW 5 ZWIECH ELŻBIETA
279 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 ZWIERZYŃSKA BOŻENA
115 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 68 UL. PORZECZKOWA 2 ZWIERZYŃSKI ADAM
305 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 155 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 21 ZWOLEŃ IZABELA
177 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 UL. SKOTNICKA 86 ZWOLEŃ-ŚWIDER KATARZYNA
13 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. WIELOPOLE 17 A ZWOLIŃSKI ARKADIUSZ
346 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 104 OS. WYSOKIE 7 ZYCH ADRIAN
219 XXIX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UL. CECHOWA 57 ZYCH AGNIESZKA
402 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 OS. TEATRALNE 33 ZYCH GRZEGORZ
222 GIMNAZJUM NR 27 UL. MALBORSKA 98 ZYCH MAGDALENA
400 SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.WINCENTEGO PALLOTIEGO OS. KRAKOWIAKÓW 47 ZYCH MARIA
231 GIMNAZJUM NR28 UL. BUJAKA 15 ZYCH MONIKA
291 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 AL. DEMBOWSKIEGO12 ZYGIEL KRYSTYNA
212 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 UL. DR JUDYMA 10 ZYGMUNT BARBARA
431 SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. BABIŃSKIEGO, DOM POMOCYSPOŁECZNEJ UL. BABIŃSKIEGO 25, 29 ZYGMUNT ZDZISŁAW
11 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 UL. DIETLA 70 ZYGOŃ BARTOSZ
6 ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH NR 4 UL. PODBRZEZIE 10 ZYGOŃ JERZY
8 SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 5 UL. ŚWIĘTEGO STANISŁAWA 12 ZYGOŃ MAŁGORZATA
155 KLUB KULTURY CHEŁM UL. CHEŁMSKA 16 ŻACZEK MARIA
74 SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA NR 1 UL. PILOTÓW 51 ŻAK AGNIESZKA
239 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 ŻAK DOROTA
71 GIMNAZJUM NR10 UL. STANISŁAWA ZE SKALBMIERZA 7 ŻAK JADWIGA
118 TOWARZYSTWO SPORTOWE WISŁA UL. REYMONTA 22 ŻAK PIOTR
287 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 UL. KRASICKIEGO 34 ŻARCZYŃSKA BEATA
271 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 ŻDŻYŁOWSKA ZOFIA
288 ZESPÓŁ EKONOMIKI OŚWIATY KRAKÓW-POŁUDNIE UL. SOKOLSKA 13 ŻEBRAK TOMASZ
43 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 UL. PÓŁKOLE 11 ŻEBROWSKA ANETA
324 OŚRODEK KULTURY IM. C. K. NORWIDA - KLUB KUŹNIA OS. ZŁOTEGO WIEKU 14 ŻEBROWSKA-SIBILA JOLANTA MARTA
404 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SPORTOWYCH NR 1 OS. HANDLOWE 4 ŻELAZNA IZABELA
278 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 11 UL. SASKA 11 ŻELAZNY ANDRZEJ
226 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 32 UL. CZARNOGÓRSKA 16 ŻELAZNY ELŻBIETA
107 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 UL. BATALIONU SKAŁA AK 12 ŻELAZNY MARZENA
306 ŻŁOBEK SAMORZĄDOWY NR 12 OS. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 23 ŻEMŁO JOLANTA HENRYKA
354 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 100 OS. ALBERTYŃSKIE 36 ŻERDA JÓZEFA
13 URZĄD MIASTA KRAKOWA UL. WIELOPOLE 17 A ŻIRALDO TADEUSZ
342 PUBLICZNA SZKOŁAPODSTAWOWA SIÓSTR SALEZJANEK IM. BŁOGOSŁAWIONEJ LAURY VICUNA OS. KOŚCIUSZKOWSKIE 7 ŻMUDA ANNA
274 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 36 UL. OKÓLNA 18 ŻMUDA RYSZARD
387 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 OS. STALOWE 18 ŻMUDA STANISŁAW
424 ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY ZGROMADZENIA SIÓSTRFELICJANEK UL. KOŁŁĄTAJA 7 ŻÓŁTEK ANNA
419 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ UL. KRAKOWSKA 43, 45, 47, 53, 55 ŻÓŁTEK HALINA
423 SZPITAL UNIWERSYTECKI (KLINIKI O NUMERACH NIEPARZYSTYCH ULICY KOPERNIKA) UL. ŚNIADECKICH 10 ŻÓŁTEK MONIKA
46 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 ŻUPNIK JERZY
47 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 UL. FR. NULLO 23 ŻUPNIK STANISŁAWA
395 ZESPÓŁ SZKÓŁ ODZIEŻOWYCH I EKONOMICZNYCH UL. BULWAROWA 33 ŻURAWSKA BEATA
368 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 112 OS. NA WZGÓRZACH 11 ŻUREK ANNA
244 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 124 UL. WEIGLA 2 ŻUREK DANUTA
239 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 UL. DOBCZYCKA 20 ŻUREK KAMIL
415 SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW ŚW. JANA GRANEGO UL. TRYNITARSKA 11 ŻUROWSKA BARBARA MAŁGORZATA
302 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 156 UL. CENTRALNA 39 ŻUROWSKI PAWEŁ ZBIGNIEW
337 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A ŻYLSKA RENATA
337 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 OS. PIASTÓW 34 A ŻYŁA AGNIESZKA
417 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ , SZPITAL NASIEMIRADZKIEGO IM. R. CZERWIAKOWSKIEGO UL. SIEMIRADZKIEGO 1 ŻYRA KRZYSZTOF
371 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH INTEGRACYJNYCH NR 6 OS. NA STOKU 52 ŻYWCZAK MAŁGORZATA MARIA
379 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 52 UL. SAWY-CALIŃSKIEGO 12 ŻYWCZAK TOMASZ
196 GIMNAZJUM NR 24 UL. MONTWIŁŁA-MIRECKIEGO 29 ŻYWIOŁ MACIEJ
90 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 119 UL. CZERWIEŃSKIEGO 1 ŻYWIOŁ MAGDALENA
270 ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 AL. DYGASIŃSKIEGO15 ŻYWOCKA MAGDALENA