WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 7 Zwierzyniec
Frekwencja: 39.85%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 167, 175, 176
Liczba uprawnionych do głosowania: 722
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 248
Liczba kart wyjętych z urny: 248
Frekwencja: 34.35%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 248
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 242

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BURAKOWSKI DARIUSZ
19
2.
GOLONKA MAREK
78
3.
KACZMARSKA JADWIGA
60
4.
OLECHOWSKI STANISŁAW
12
5.
SŁONIOWSKI ŁUKASZ
73



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164, 167
Liczba uprawnionych do głosowania: 935
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 503
Liczba kart wyjętych z urny: 503
Frekwencja: 53.80%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 503
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 501

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BLECHARCZYK WIKTORIA
52
2.
GMYTRYK PAWEŁ KAZIMIERZ
165
3.
GÓRNY WITOLD
284



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164
Liczba uprawnionych do głosowania: 908
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 394
Liczba kart wyjętych z urny: 394
Frekwencja: 43.39%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 394
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 387

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MARKOWSKI JAKUB
234
2.
OLEWICZ ANDRZEJ
153



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164, 165, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 929
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 349
Liczba kart wyjętych z urny: 349
Frekwencja: 37.57%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 349
Liczba głosów nieważnych: 11
Liczba głosów ważnych: 338

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BATOR GRZEGORZ
25
2.
BOCHENEK BOGUSŁAW
30
3.
KORGA MARIAN
46
4.
MARDYŁA MAGDALENA
186
5.
ORLIŃSKI BARTOSZ
51



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 164, 165, 166
Liczba uprawnionych do głosowania: 781
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 366
Liczba kart wyjętych z urny: 364
Frekwencja: 46.86%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 364
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 351

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GARZEŁ MARZENA
217
2.
KUPIEC KAMIL
67
3.
MIKUS JERZY
67



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 6, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat DZIURA-BARTKIEWICZ JAN uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 7, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat MEUS TOMASZ uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 165, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 882
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 354
Liczba kart wyjętych z urny: 353
Frekwencja: 40.14%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 353
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 343

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BAJOR ARKADIUSZ
132
2.
JAKUBOWSKI KRZYSZTOF
153
3.
KUREK ROMAN
58



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 165, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 894
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 337
Liczba kart wyjętych z urny: 337
Frekwencja: 37.70%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 337
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 330

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BLECHARCZYK MARZENA
114
2.
FLOREK KINGA
93
3.
WCISŁO EWA
123



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 177, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 923
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 333
Liczba kart wyjętych z urny: 332
Frekwencja: 36.08%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 332
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 326

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GACZOREK FILIP
124
2.
STRAŻ MACIEJ
202



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 175, 177, 178
Liczba uprawnionych do głosowania: 933
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 402
Liczba kart wyjętych z urny: 402
Frekwencja: 43.09%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 402
Liczba głosów nieważnych: 10
Liczba głosów ważnych: 392

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAJEK TOMASZ
60
2.
GARBULA GRZEGORZ
76
3.
KWASNOWSKA ELŻBIETA
47
4.
MACH JULIA
209



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 175, 177
Liczba uprawnionych do głosowania: 843
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 334
Liczba kart wyjętych z urny: 334
Frekwencja: 39.62%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 334
Liczba głosów nieważnych: 7
Liczba głosów ważnych: 327

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FILIPIAK SZCZĘSNY
207
2.
GALIAK MATEUSZ
120



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 174, 175, 177
Liczba uprawnionych do głosowania: 951
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 426
Liczba kart wyjętych z urny: 430
Frekwencja: 44.79%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 430
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 422

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BOŻYK JERZY
31
2.
KNAPCZYK WOJCIECH
14
3.
NAPRAWSKI GRZEGORZ
76
4.
PRUSZYŃSKI KRZYSZTOF
90
5.
SIKORA MAREK
130
6.
STARNAWSKI RADOSŁAW
33
7.
ZAWADA KATARZYNA
48



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 169, 173, 174
Liczba uprawnionych do głosowania: 692
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 206
Liczba kart wyjętych z urny: 206
Frekwencja: 29.77%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 206
Liczba głosów nieważnych: 9
Liczba głosów ważnych: 197

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
HAWRANEK ANDRZEJ MARIA
141
2.
RAŹNY MARCIN
56



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 173, 174
Liczba uprawnionych do głosowania: 825
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 336
Liczba kart wyjętych z urny: 335
Frekwencja: 40.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 335
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 329

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIELAŃSKA BOGUSŁAWA
75
2.
KOWALSKI KRZYSZTOF
74
3.
KOWALSKI PAWEŁ
150
4.
MAREK NORBERT
30



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 169, 170, 174, 175, 176
Liczba uprawnionych do głosowania: 682
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 270
Liczba kart wyjętych z urny: 270
Frekwencja: 39.59%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 270
Liczba głosów nieważnych: 1
Liczba głosów ważnych: 269

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DĄBROWSKI MARIUSZ
55
2.
KORDYLEWSKI MAREK
78
3.
MILEJ JERZY
81
4.
ROTUŁOWICZ MAJA
35
5.
WAROT MICHAŁ
20



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 169, 170, 171
Liczba uprawnionych do głosowania: 752
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 232
Liczba kart wyjętych z urny: 232
Frekwencja: 30.85%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 232
Liczba głosów nieważnych: 3
Liczba głosów ważnych: 229

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DĄBROWSKI DARIUSZ
77
2.
FILIPIAK ŁUKASZ
107
3.
PANAJOTIDIS TOMASZ
45



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 168, 169, 170
Liczba uprawnionych do głosowania: 682
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 244
Liczba kart wyjętych z urny: 242
Frekwencja: 35.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 242
Liczba głosów nieważnych: 4
Liczba głosów ważnych: 238

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
HAWRANEK ANDRZEJ
96
2.
SOKÓŁ JAROSŁAW WOJCIECH
76
3.
TUMIDAJSKI PIOTR
66



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 168
Liczba uprawnionych do głosowania: 713
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 300
Liczba kart wyjętych z urny: 300
Frekwencja: 42.08%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 300
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 292

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BAŁEK ANDRZEJ SZYMON
35
2.
CHYC-SOBCZYK AGNIESZKA
79
3.
KWARCIAK KRZYSZTOF
156
4.
MEUS TYMOTEUSZ
22



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 170, 171
Liczba uprawnionych do głosowania: 646
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 238
Liczba kart wyjętych z urny: 238
Frekwencja: 36.84%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 238
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 233

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
INGARDEN MATEUSZ
84
2.
KAJFASZ PAWEŁ
109
3.
TOMCZYKIEWICZ JERZY
40



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 171, 172
Liczba uprawnionych do głosowania: 668
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 250
Liczba kart wyjętych z urny: 250
Frekwencja: 37.43%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 250
Liczba głosów nieważnych: 0
Liczba głosów ważnych: 250

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CHMIELAK MAGDALENA MARIA
57
2.
GĄDEK KRZYSZTOF
42
3.
KAPUSTA MARCIN
151


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH