WYNIKI WYBORÓW - WYBORY DO RAD DZIELNIC 16.11.2014 r.
Dzielnica 5 Krowodrza
Frekwencja: 38.14%
Wybierz nr okręgu:
1  2  3  4  5   6  7  8  9  10   11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 125, 130
Liczba uprawnionych do głosowania: 1295
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 454
Liczba kart wyjętych z urny: 454
Frekwencja: 35.06%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 454
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 442

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JACHIMOWSKI MATEUSZ
147
2.
JUSTYNIARSKI TOMASZ
89
3.
NOWAK PAWEŁ
206



Dzielnicowa Komisja Wyborcza stwierdza, że głosowania nie przeprowadzono w okręgu wyborczym numer 2, w którym liczba zarejestrowanych kandydatów równa jest liczbie 1, a zarejestrowany kandydat WANTUCH AGNIESZKA uzyskał mandat radnego bez przeprowadzenia głosowania.

Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 130
Liczba uprawnionych do głosowania: 1176
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 409
Liczba kart wyjętych z urny: 409
Frekwencja: 34.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 409
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 395

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FRIEDIGER TOMASZ
148
2.
MAŚLEJ PAWEŁ
98
3.
POJAŁOWSKA ANNA ANIELA
149



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 130, 138
Liczba uprawnionych do głosowania: 1040
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 453
Liczba kart wyjętych z urny: 454
Frekwencja: 43.56%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 454
Liczba głosów nieważnych: 27
Liczba głosów ważnych: 427

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAROSZ KONRAD
203
2.
TABISZ MARCIN
224



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 138, 140
Liczba uprawnionych do głosowania: 1171
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 506
Liczba kart wyjętych z urny: 505
Frekwencja: 43.21%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 505
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 489

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
MICHAŁOWSKI MACIEJ
162
2.
TARCZAŁOWICZ EDWARD
327



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 131, 139
Liczba uprawnionych do głosowania: 1042
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 419
Liczba kart wyjętych z urny: 419
Frekwencja: 40.21%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 419
Liczba głosów nieważnych: 5
Liczba głosów ważnych: 414

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
DROZD DOMINIK
81
2.
HOFFMAN JAN
149
3.
ŁOMNICKI MIROSŁAW
92
4.
SEWERYN BEATA
92



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 130, 131
Liczba uprawnionych do głosowania: 1340
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 600
Liczba kart wyjętych z urny: 600
Frekwencja: 44.78%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 600
Liczba głosów nieważnych: 30
Liczba głosów ważnych: 570

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GAJDA PATRYCJA
313
2.
MICHALUK ADAM
257



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 127, 128
Liczba uprawnionych do głosowania: 1215
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 341
Liczba kart wyjętych z urny: 342
Frekwencja: 28.07%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 342
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 329

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FIK KATARZYNA
113
2.
ŁUKASIK PRZEMYSŁAW
117
3.
PIASEK EWA
99



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 125, 127
Liczba uprawnionych do głosowania: 1328
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 523
Liczba kart wyjętych z urny: 523
Frekwencja: 39.38%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 523
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 517

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GROYECKA RENATA
114
2.
KLIMOWICZ PAWEŁ
186
3.
MACH TOMASZ
53
4.
ŻMUDA MACIEJ
164



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 135, 136, 137
Liczba uprawnionych do głosowania: 1172
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 486
Liczba kart wyjętych z urny: 485
Frekwencja: 41.47%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 485
Liczba głosów nieważnych: 16
Liczba głosów ważnych: 469

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JARZĄBEK RAFAŁ
140
2.
KUMIĘGA MARCIN
113
3.
MIKULSKI LECH
103
4.
NOWAK RYSZARD
113



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 134, 136
Liczba uprawnionych do głosowania: 1426
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 424
Liczba kart wyjętych z urny: 423
Frekwencja: 29.73%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 423
Liczba głosów nieważnych: 12
Liczba głosów ważnych: 411

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BORECKI MACIEJ
47
2.
MICHAŁOWSKI JANUSZ
138
3.
PASZNICKA-LONGA IWONA
43
4.
PĘCAK MACIEJ
150
5.
TYLEK ŁUKASZ
33



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 132, 133
Liczba uprawnionych do głosowania: 1384
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 495
Liczba kart wyjętych z urny: 494
Frekwencja: 35.77%
Liczba kart nieważnych: 15
Liczba kart ważnych: 479
Liczba głosów nieważnych: 2
Liczba głosów ważnych: 477

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
KLIMOWICZ PIOTR
284
2.
MIKUŁA JANUSZ
96
3.
PIECHURA ADAM
97



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 132, 135
Liczba uprawnionych do głosowania: 1505
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 579
Liczba kart wyjętych z urny: 579
Frekwencja: 38.47%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 579
Liczba głosów nieważnych: 8
Liczba głosów ważnych: 571

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
CHAMIELEC IWONA
262
2.
KLIMOWICZ MONIKA
163
3.
ZWIERCAN MACIEJ
146



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 132, 133, 148
Liczba uprawnionych do głosowania: 1627
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 641
Liczba kart wyjętych z urny: 638
Frekwencja: 39.40%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 638
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 625

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUCZKOWSKA LUCYNA
66
2.
CEKIERA WIKTORIA
146
3.
KOPEĆ MARZENA
91
4.
SITKO PAWEŁ
106
5.
WIAK JERZY
93
6.
ZAJĄC JAN
123



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 145, 147
Liczba uprawnionych do głosowania: 1262
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 566
Liczba kart wyjętych z urny: 566
Frekwencja: 44.85%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 566
Liczba głosów nieważnych: 31
Liczba głosów ważnych: 535

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BILIŃSKI JACEK
280
2.
KLEMPA MICHAŁ
138
3.
WÓJCIK DAMIAN
117



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 143, 148
Liczba uprawnionych do głosowania: 1481
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 546
Liczba kart wyjętych z urny: 545
Frekwencja: 36.87%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 545
Liczba głosów nieważnych: 14
Liczba głosów ważnych: 531

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BIŃCZYCKI JAN
177
2.
KOZIEŃ MAŁGORZATA
199
3.
OLSZAŃSKA MARIA
155



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 141
Liczba uprawnionych do głosowania: 1254
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 493
Liczba kart wyjętych z urny: 492
Frekwencja: 39.31%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 492
Liczba głosów nieważnych: 13
Liczba głosów ważnych: 479

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JANDURA JANUSZ
135
2.
KŁODA JOANNA
199
3.
KRZYSZTOFIK ŁUKASZ
55
4.
TATARA ALEKSANDRA
53
5.
WALCZAK JAKUB
37



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 141, 144, 145
Liczba uprawnionych do głosowania: 1451
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 503
Liczba kart wyjętych z urny: 502
Frekwencja: 34.67%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 502
Liczba głosów nieważnych: 6
Liczba głosów ważnych: 496

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
JAMRÓZ STANISŁAW
38
2.
KOZŁOWSKI MATEUSZ ANDRZEJ
119
3.
MAŃCZYK ŁUKASZ
176
4.
RĄCZKA KAROLINA
90
5.
RECZEK MARIA
12
6.
STUDZIŃSKI DANIEL
61



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 132, 147, 148
Liczba uprawnionych do głosowania: 1613
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 679
Liczba kart wyjętych z urny: 678
Frekwencja: 42.10%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 678
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 663

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
GREGA MARCIN
256
2.
JABŁOŃSKI PIOTR
111
3.
KOLARSKI MACIEJ
97
4.
MADEJ-GRZESZCZUK BARBARA
199



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 142, 146
Liczba uprawnionych do głosowania: 1438
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 547
Liczba kart wyjętych z urny: 547
Frekwencja: 38.04%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 547
Liczba głosów nieważnych: 21
Liczba głosów ważnych: 526

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
FUGIEL KRZYSZTOF ANTONI
113
2.
MARCISZ ZBIGNIEW
205
3.
RAKOCZY ZDZISŁAW
41
4.
SCHMIDT-POLOŃCZYK NATALIA
103
5.
SZWED DAMIAN
27
6.
TATARA MARCIN
37



Wyniki kompletne - przekazano dane z obwodów głosowania: 146
Liczba uprawnionych do głosowania: 1256
Liczba kart do głosowania wydanych wyborcom: 434
Liczba kart wyjętych z urny: 434
Frekwencja: 34.55%
Liczba kart nieważnych: 0
Liczba kart ważnych: 434
Liczba głosów nieważnych: 15
Liczba głosów ważnych: 419

Nazwisko i imię Ilość głosów
1.
BUZAŁA KRZYSZTOF
133
2.
POŹNIAK-PIEKARSKA AGNIESZKA
90
3.
WIERZBICKI ZYGMUNT
196


System informatyczny opracował i obsługuje ACK Cyfronet AGH